wyniki wyszukiwania: Słabość

Wiadomości
Galerie
Wideo
Eksperci

Horoskop

wybierz znak zodiaku wybierz znak zodiaku
baran byk bliźnięta rak lew panna waga skorpion strzelec koziorożec wodnik ryby

\\ codzienny 22.07.2014

Baran 21.03-20.04

Dziś uważaj, aby woda sodowa nie uderzyła Ci do głowy. Postaraj się kontrolować swoje zachowanie, aby Twoje słowa i gesty nie zostały przez innych źle odebrane. Nie wdawaj się w żadne konflikty, spory i kłótnie. Pamiętaj, że tylko spokój może Cię uratować. Unikaj dziś alkoholu i ogranicz papierosy, gdyż nałogi te mogą wkrótce bardzo niekorzystnie wpłynąć na Twoje zdrowie.

\\ codzienny 22.07.2014

Byk 21.04-20.05

Dziś otrzymać możesz wiele interesujących ofert pracy, propozycji szkoleń i kursów podnoszących Twoje kwalifikacje zawodowe. Możesz mieć kłopot z dokonaniem właściwego wyboru. Zanim podejmiesz decyzje skonsultuj się z rodziną lub przyjaciółmi. Oni na pewno dobrze Ci doradzą i pomogą w podjęciu właściwej decyzji. Śmiało zdaj się na ich wybór i zaufaj własnej intuicji.

\\ codzienny 22.07.2014

Bliźnięta 21.05-21.06

Ktoś zapragnie Cię dziś odwiedzić. Mimo, że robić będziesz uniki, to i tak nie uda Ci się odwołać tego spotkania. Nastawisz się do tej wizyty negatywnie i wciąż odmierzać będziesz czas do jej zakończenia. Przyjazd tych osób wprowadzi Cię w posępny, negatywny nastrój. Znów odżyją dawne żale, pretensje i skrywana wrogość, gniew unosić się będzie w powietrzu.

\\ codzienny 22.07.2014

Rak 22.06-22.07

Dziś zanotujesz widoczny spadek formy. Brak energii i chęci do życia spowoduje, że wpadniesz w marazm i przestaniesz stawiać sobie wymagania oraz cele. Zaczniesz też unikać wszelkich wyzwań, zapominając o własnych ambicjach. Potraktuj ten dzień niczym chwilę wytchnienia i pozwól sobie na moment relaksu. Zdobywanie władzy, kariery, pieniędzy i świata zostaw sobie na później, w końcu masz na to całe życie.

\\ codzienny 22.07.2014

Lew 23.07-23.08

Potrzebujesz powietrza i przestrzeni, gdyż Twoje siły witalne są bardzo osłabione. Czujesz się, jakbyś uwięziony był w klatce, niczym ptak poraniony i osłabiony, niezdolny do lotu. Pora już wyruszyć w podróż, zmienić miejsce-środowisko, otoczenie, poszukać nowych celów i bodźców do działania. Taka zmiana pozwoli Ci na nowo odzyskać chęci do życia i wiarę w siebie. Nie bój się zmian, bo wyjdą Ci one na dobre, więc śmiało działaj i już dziś zmieniaj swoje życie.

\\ codzienny 22.07.2014

Panna 24.08-22.09

Możesz dziś w piękny sposób wyrazić swoje uczucia miłości i przyjaźni, pokazując swoim bliskim jak bardzo ich kochasz i cenisz. Swoim gestem sprawisz im wielką radość. Unikaj dziś mięsa i tłustych potraw, zamiast tego zjedz ryby, warzywa, owoce i nabiał. Pij też dużo wody mineralnej, zieloną herbatę i uprawiaj sport, a zachowasz zdrowie i piękną sylwetkę. To dobry moment, aby rozpocząć remont lub dokonać zmiany mebli.

\\ codzienny 22.07.2014

Waga 23.09-23.10

Czeka Cię dzień pełen wyzwań i nowych obowiązków. W pracy wielkie poruszenie i stres. Może wybuchnąć duża awantura, dlatego potrzebny będzie spryt i sporo taktu, aby pomyślnie zakończyć trudną sytuację. Gdy już uda Ci się wyjść na prostą, zamknąć daną sprawę, los przygotuje Ci kolejną niezbyt miłą niespodziankę. Na szczęście i z tej próby uda Ci się wyjść zwycięsko, więc nie masz powodów do zmartwień.

\\ codzienny 22.07.2014

Skorpion 24.10-22.11

Dzisiejszy dzień poświęć na sprawy zawodowe, gdyż otrzymasz nowe zadania i obowiązki. Zastąpić w pracy będziesz musiał kogoś, kto jest chory lub wyjechał na urlop. Czeka Cię praca po godzinach i szykują się nieprzespane noce. Mimo, że będziesz miał bardzo dużo pracy, to odczuwać będziesz ogromną satysfakcję z jej wykonania. W dodatku wpadniesz dziś na kilka fajnych pomysłów, dzięki którym zdobędziesz uznanie w oczach szefa.

\\ codzienny 22.07.2014

Strzelec 23.11-21.12

Ten dzień będzie dla Ciebie wyjątkowo szczęśliwy, szczególnie w sferze uczuć. Czeka dziś na Ciebie sporo fascynujących randek i spotkań towarzyskich. Wokół Ciebie pojawi się duże grono wielbicieli. Wybór nie będzie należał do najłatwiejszych. Wykorzystaj więc swoją szansę na miłość i zawalcz o szczęście.

\\ codzienny 22.07.2014

Koziorożec 22.12-20.01

Ten dzień wydawać Ci się może nudny i zbyt spokojny, lecz jest to cisza przed burzą, więc ciesz się takim stanem rzeczy. Pozwól sobie dzisiaj na chwile wytchnienia i odpocznij, zrelaksuj się. Nie marnuj energii na troski i zmartwienia, tylko pomyśl o czymś miłym, co wprowadzi Cię w dobry nastrój. Przeczytaj książkę, obejrzyj film lub wybierz się na spacer, korzystaj z uroków lata. Ciesz się chwilą spokoju w miłym towarzystwie przy kieliszku czerwonego wina.

\\ codzienny 22.07.2014

Wodnik 21.01-19.02

Przez większość dnia możesz być radosny i przebojowy. Postrzegany będziesz przez otoczenie jako dusza towarzystwa i każdy ulegać będzie Twojemu urokowi. Dzięki takiej postawie nawiążesz ciekawe znajomości i kontakty biznesowe. Uważaj jednak na to co mówisz, gdyż wśród przyjaciół może być i fałszywy wilk, który tylko czeka, aby Cię zniszczyć. W połowie dnia może nastąpić spadek formy, brak zapału i chęci do działania, dlatego nim to nastąpi postaraj się zrobić wszystko jak sobie zaplanowałeś, a potem daj na luz.

\\ codzienny 22.07.2014

Ryby 20.02-20.03

To doskonały moment na podejmowanie wszelkich ważnych decyzji finansowych. Czeka Cię silne, piękne i trwałe uczucie, które to pozwoli Ci ,,góry przenosić". Zakochasz się tak, że cały świat wokół Ciebie zawiruje. W Twojej głowie zrodzi się masa pomysłów, które to zaczniesz wprowadzać w życie. Dzięki temu poczujesz się szczęśliwy i spełniony.

inne horoskopy tygodniowy miesięczny

Bądź z nami na bieżąco