Wiadomości
Galerie
Eksperci

Horoskop

wybierz znak zodiaku wybierz znak zodiaku
baran byk bliźnięta rak lew panna waga skorpion strzelec koziorożec wodnik ryby

\\ codzienny 20.10.2014

Baran 21.03-20.04

Sprawiedliwość. Dziś zajmij się rozwiązywaniem najważniejszych życiowych kłopotów. Dokonaj sprawiedliwej, wnikliwej, opartej na faktach zdarzeń oceny sytuacji,problemu bądź osoby. Nie spiesz się z podejmowaniem ważnych decyzji, zwłaszcza wtedy, gdy nie posiadasz istotnych informacji i nie jesteś wstanie dotrzeć do źródła problemu. Wstrzymaj się od wydawania pochopnych osądów. Dokładnie zbadaj każdą zaistniałą sytuacje: obserwuj, analizuj i wyciągaj wnioski.


\\ codzienny 20.10.2014

Byk 21.04-20.05

AS Denarów. Przed Tobą wyjątkowo miły dzień. Każde Twoje marzenie uda Ci się zrealizować. Wokół Ciebie doskonała atmosfera. Liczyć możesz na życzliwość, sympatię i zrozumienie ze strony otoczenia. Twój trud i ciężka praca zostaną docenione.


\\ codzienny 20.10.2014

Bliźnięta 21.05-21.06

Gwiazda. Dziś posłuchaj rady innych osób. Przyjmij od nich pomoc i wsparcie psychiczne. Ciesz się wspólnie z innymi ludźmi ich sukcesami. Pamiętaj, że warto jest żyć dla kogoś, nie tylko dla siebie. Zacznij bardziej wierzyć i ufać ludziom, otwórz się na nich.


\\ codzienny 20.10.2014

Rak 22.06-22.07

Koło Fortuny. Już od dzisiaj Twoje życie ulegnie znaczącej poprawie. Nastanie dla Ciebie okres pomyślności i dobrobytu. Przyciągać będziesz do siebie szczęście i dobrych, życzliwych ludzi. Pokonasz każdy problem pojawiający się na drodze do celu. Poprawi się Twoja sytuacja materialna, liczyć możesz na dodatkowy zastrzyk finansowy.


\\ codzienny 20.10.2014

Lew 23.07-23.08

Cesarz. Uwierz w siebie, własne możliwości i zacznij działać. Śmiało idź do przodu i realizuj marzenia. Z odwagą i ufnością podążaj w kierunku wytyczonego celu. Stawiaj sobie coraz to nowe wymagania. Dziś jest Twój dzień, więc pozwól działać przeznaczeniu.


\\ codzienny 20.10.2014

Panna 24.08-22.09

Koło Fortuny. Szczęście Ci dziś sprzyja, bo okazje same będą wchodziły Ci w ręce. Bądź bardziej uważny, a wtedy nic Cię nie ominie. Spędź ten dzień w gronie przyjaciół lub w towarzystwie bliskiej sercu osoby, którą ostatnio bardzo zaniedbywałeś. Zrób coś szalonego, spontanicznego i wyjątkowego. Ciesz się chwilą i nie zastanawiaj nad przyszłością.


\\ codzienny 20.10.2014

Waga 23.09-23.10

Paź Mieczy. Dzisiejszy dzień poświęcić możesz na rozwój intelektu i eksperymentowanie z różnymi dziedzinami wiedzy. Rozwiniesz swoje zainteresowania, pasje i horyzonty myślowe. Możesz pomagać w zdobywaniu wiedzy i rozwijaniu umiejętności komuś młodszemu od siebie np.: bratu, kuzynowi. Niezwykle ważne będą dzisiaj wzajemna komunikacja, wymiana informacji, nabywanie nowych umiejętności. Mogą czekać na Ciebie nieoczekiwane i niepokojące wiadomości.


\\ codzienny 20.10.2014

Skorpion 24.10-22.11

Dwójka Buław. Przed Tobą bardzo pracowity, stresujący i ważny okres. Jego przebieg zadecydować może o Twoim rozwoju zawodowym i spełnieniu życiowych planów. Otrzymać możesz nowe obowiązki, zadania, projekty do realizacji, których to wykonanie zadecyduje o Twoim dalszym losie w firmie. To od Ciebie zależy, czy zdobędziesz upragniony sukces i zaprezentujesz się od dobrej strony. Już dziś zacznij się przygotowywać do powierzonego Ci zadania.


\\ codzienny 20.10.2014

Strzelec 23.11-21.12

Sprawiedliwość. Już dziś dokonaj zmian we własnym życiu. Zacznij inaczej dzielić czas pracy i wypoczynku. W racjonalny i sprawiedliwy sposób oceniaj swoje możliwości. Możesz dziś pomyślnie zdać każdy egzamin. Zaległe sprawy urzędowe uda Ci się załatwić szybko i bez problemowo.


\\ codzienny 20.10.2014

Koziorożec 22.12-20.01

Trójka Denarów. Dzisiaj staniesz się niezwykle twórczy, kreatywny i pełen pomysłów. To dobry moment, abyś wykorzystał swoje umiejętności i zdolności w celach zarobkowych i odniósł sukces. Twoja ciężka praca i wysiłek włożone w realizacje celów zostaną wkrótce zauważone i docenione. Czeka Cię spory przypływ gotówki i bezpieczeństwo finansowe. Pokażesz dziś światu swoje mocne strony i atuty.


\\ codzienny 20.10.2014

Wodnik 21.01-19.02

Słońce. Postaraj się dziś zachować spokój i trzymaj nerwy na wodzy. Nie pozwól, aby coś wyprowadziło Cię z równowagi i zniszczyło Twój dobry nastrój. Unikaj wybuchów agresji i konfliktowych sytuacji. Kontroluj wydatki i mądrze zarządzaj pieniędzmi. Uważaj na swoje zdrowie i nie pozwól się złapać przeziębieniu.


\\ codzienny 20.10.2014

Ryby 20.02-20.03

Arcykapłan. Bądź dzisiaj wyjątkowo ostrożny i powściągliwy w słowach oraz własnych osądach. Dokładnie zastanów się nad tym, co mówisz i robisz. Dokonuj tylko takich deklaracji, które jesteś w stanie zrealizować i spełnić. Nie składaj obietnic bez pokrycia i bierz świadomość za to, co mówisz. Niech Twoje decyzje opierają się na zdrowym rozsądku.


inne horoskopy tygodniowy miesięczny

Bądź z nami na bieżąco