wyniki wyszukiwania: Wargi sromowe

Wiadomości
Galerie
Eksperci

Horoskop

wybierz znak zodiaku wybierz znak zodiaku
baran byk bliźnięta rak lew panna waga skorpion strzelec koziorożec wodnik ryby

\\ codzienny 29.08.2014

Baran 21.03-20.04

Pustelnik. Przed Tobą bardzo trudny i ważny dzień. Będziesz musiał podjąć wiele istotnych decyzji, licząc tylko na samego siebie. Już pora, abyś zastanowił się nad sensem i jakością swojego związku i podjął decyzje o jego dalszym losie. To dobry moment, żebyś zakończył wszelkie stare sprawy i znajomości, które to nic ważnego nie wnoszą w Twoje życie. Odpocznij, wycisz się i pozwól sobie na chwilę wytchnienia w samotności.

\\ codzienny 29.08.2014

Byk 21.04-20.05

Rycerz Pucharów. Dziś zawalcz o swoje szczęście i zapomnij, czym jest stan samotności. Śmiało zacznij szukać miłości. Lato sprzyja uczuciowości, więc i Ty wybierz się na miłosne podboje. Wykaż się inicjatywą i zacznij zabiegać o względy przyszłego partnera. Pokaż drugiej osobie, że jesteś nią zainteresowany, nie bój się okazywania uczuć i wyrażania emocji.

\\ codzienny 29.08.2014

Bliźnięta 21.05-21.06

Koło Fortuny. Dzień sprzyja podejmowaniu mądrych decyzji finansowych. Masz sporą szansę na pomnożenie swojego majątku. Możesz zaprezentować się otoczeniu z całkiem innej strony, której to oni jeszcze nie widzieli. Jeżeli masz jakieś zaległości, to dziś jest doskonały dzień, aby je nadrobić. Czekają Cię niespodziewane, ale bardzo miłe spotkania towarzyskie.

\\ codzienny 29.08.2014

Rak 22.06-22.07

Kochankowie. W Twoim życiu pojawić może się osoba, która to wywróci Twój świat do góry nogami. Dzięki niej zapragniesz kochać i być kochanym. Wzbudzi ona w Tobie pożądanie, chęć bliskości, romansu, flirtu i erotycznych doznań. Ta znajomość, wzajemna fascynacja, może przerodzić się w miłość, trwały związek, który to zakończy się ślubem i powiększeniem rodziny. W pracy zacznij działać w grupie, licz się ze zdaniem i pomysłami innych osób, pozwól im się wykazać, a wówczas masz spore szanse, by zrealizować swoje cele i odnieść sukces.

\\ codzienny 29.08.2014

Lew 23.07-23.08

Dziesiątka Buław. Dziś możesz odczuwać zmęczenie, przygnębienie, osłabienie organizmu, poczucie przytłoczenia nadmiarem obowiązków, to znak, że już pora coś w swym życiu zmienić. Nie bierz na siebie zbyt wielu obowiązków, gdyż szef ani pracownicy nie docenią Twojego oddania i zaangażowania w stosunku do firmy. Zrób tylko to, co do Ciebie należy, a potem pozwól sobie na chwilę wytchnienia. Nie pracuj ponad swoje siły. Wolny czas zarezerwuj dla rodziny i przyjaciół, całkowicie odcinając się od spraw zawodowych.

\\ codzienny 29.08.2014

Panna 24.08-22.09

Piątka Mieczy. Dzisiejszy dzień okazać się może pełen negatywnych emocji. Uważaj na wszelkie przejawy agresji, konflikty i spory. Nie przyjmuj postawy wojowniczej, zawzięcie nie walcz o swoje racje, gdyż upór nic Ci nie da, tylko zaostrzy sytuację. Nie dolewaj oliwy do ognia, lecz poszukaj kompromisu. Cierpliwością, opanowaniem i stoickim spokojem więcej uda Ci się dziś załatwić.

\\ codzienny 29.08.2014

Waga 23.09-23.10

Świat. Już od rana staniesz się prawdziwym optymistą i na każdym kroku zachwycać się będziesz pięknem świata. Sumiennie wywiązywać się będziesz ze złożonych obietnic i podjętych decyzji. Będziesz bardziej spokojny, życzliwy, uśmiechnięty i otwarty na ludzi. Odnajdziesz swoje miejsce na ziemi, gdzie poczujesz się szczęśliwy i bezpieczny. Twój urok i wdzięk sprawią, że uda Ci się dziś załatwić każdą sprawę.

\\ codzienny 29.08.2014

Skorpion 24.10-22.11

Cesarz. Dzisiaj uważaj na swoje zachowanie, abyś nie wykorzystywał swojej pozycji i nie nadużywał władzy. Traktuj ludzi z szacunkiem i życzliwością. Zadbaj o spokój i równowagę wewnętrzną oraz nie podejmuj żadnych pochopnych decyzji. Zamiast wydawać pieniądze, to zacznij je oszczędzać, myśląc o przyszłości. Uważaj na swoje zdrowie, bo mogą się pojawić dolegliwości związane z niewłaściwym siedzącym trybem życia lub nieodpowiednią dietą.

\\ codzienny 29.08.2014

Strzelec 23.11-21.12

Dziewiątka Buław. Dzisiaj postaraj się być bardziej rozważnym i ostrożnym człowiekiem. Swoją postawą nie prowokuj losu. Skup się na powierzonych Ci zadaniach, zamiast niepotrzebnie się martwić na zapas. Unikaj pesymizmu i czarnych myśli, podchodź do życia bardziej racjonalnie i spokojnie. Postaraj się często uśmiechać i uwierz w siebie, a Twój pesymistyczny nastrój szybko minie.

\\ codzienny 29.08.2014

Koziorożec 22.12-20.01

Słońce. Twoje rozbudzone ambicje i talenty twórcze sprawią, że zaczniesz dążyć do samorealizacji i spragniony będziesz sukcesu. Uda Ci się zrealizować wszelkie życiowe plany. To doskonały moment na podejmowanie ważnych decyzji finansowych i powiększenie zasobów materialnych. Jest to wspaniały dzień na nawiązywanie nowych znajomości i więzi oraz pielęgnowanie i umacnianie relacji już istniejących. Czeka Cię silne, piękne, trwałe uczucie, prawdziwa, szczera miłość.

\\ codzienny 29.08.2014

Wodnik 21.01-19.02

As Buław. Dziś zatroszcz się o swój dom. To doskonały moment, byś zrobił w nim większe porządki lub dokonał drobnych napraw. Sprzątanie i wszelkie naprawy pójdą Ci jak spłatka. Sprawią one, że wprowadzisz w domu ład i przyjemną atmosferę. Znowu miło będzie Ci w nim mieszkać.

\\ codzienny 29.08.2014

Ryby 20.02-20.03

Rycerz Mieczy. Ktoś zapragnie Cię dziś odwiedzić. Mimo, że robić będziesz uniki, to i tak nie uda Ci się odwołać tego spotkania. Nastawiony będziesz do tej wizyty negatywnie i wciąż odmierzać będziesz czas do jej zakończenia. Przyjazd tych osób wprowadzi Cię w posępny, negatywny nastrój. Znów odżyją dawne żale, pretensje i skrywana wrogość, gniew unosić się będzie w powietrzu.
inne horoskopy tygodniowy miesięczny

Bądź z nami na bieżąco