wyniki wyszukiwania: Wargi sromowe

Wiadomości
Galerie
Eksperci

Horoskop

wybierz znak zodiaku wybierz znak zodiaku
Ryby Wodnik Koziorożec Strzelec Skorpion Waga Panna Lew Rak Bliźnięta Byk Baran

\\ codzienny 02.02.2015

Ryby 20.02-20.03

Obecnie okres nie jest korzystny dla nawiązywania romantycznych związków. Przygotuj się więc na to, że sprawy uczuciowo-sercowe zejdą na drugi plan. Układy w stałych związkach bardziej opierać się będą na wzajemnym szacunku niż na miłości. Może to prowadzić do konfliktów. Nie zrażaj się pozornym chłodem partnera. W sprawach zawodowych przyda się intuicja.


\\ codzienny 02.02.2015

Wodnik 21.01-19.02

Jeśli jesteś przed urodzinami, to pamiętaj, że wciąż jeszcze trwa trudny dla Ciebie okres astrologiczny. W tym czasie nie należy podejmować żadnych ryzykownych działań. W pracy tylko ostrożność i cierpliwość pozwolą Ci posunąć się do przodu ze swoimi planami. Szukaj partnera na dobre i na złe. Nie zniechęcaj się drobnymi niepowodzeniami.


\\ codzienny 02.02.2015

Koziorożec 22.12-20.01

Jowisz i Wenus sprzyjają wszelkim podejmowanym przez Ciebie przedsięwzięciom. Najbliższe dni postaraj się więc wykorzystać na dokończenie rozpoczętych zadań. Później nie będzie łatwo. Brak dobrej współpracy może mieć wpływ na opóźnienie pewnych spraw. Więcej czasu spędzaj z rodziną. Teraz możesz liczyć na przychylność zwierzchników.


\\ codzienny 02.02.2015

Strzelec 23.11-21.12

Teraz najwięcej pomyślnych chwil możesz oczekiwać w miłości. Wenus Ci sprzyja i dba o powodzenie w tej sferze Twojego życia. Sprawy zawodowe wymagają większej ostrożności i opanowania. Tutaj nie licz raczej na sukces. Podejmowane decyzje muszą być bardzo dobrze przemyślane. Seksapil jest ważniejszy od urody. Praca zespołowa może powodować konflikty.


\\ codzienny 02.02.2015

Skorpion 24.10-22.11

Dzień spokojny i sprzyjający dobrej współpracy. Kilka ważnych spraw uda Ci się szczęśliwie zakończyć. Także Twoje problemy będą łatwiejsze do rozwiązania. Niczego tylko nie przyspieszaj i unikaj nieporozumień. Pod koniec dnia na pewno będziesz zadowolony z osiągniętych rezultatów. W sprawach sercowych zaczyna wiać nudą. Możliwe dodatkowe zajęcie.


\\ codzienny 02.02.2015

Waga 23.09-23.10

Trudno dziś o spokojną pracę i dobre kontakty z otoczeniem. Nie zrażaj się jednak przeszkodami, ale działaj aktywnie, póki Ci gwiazdy sprzyjają. Uważaj tylko, aby nikomu się nie narazić i nie przysporzyć sobie niepotrzebnych wrogów. Pomyśl o pracy na własny rachunek. Pielęgnuj przyjaźnie. Nie bój się zaryzykować.


\\ codzienny 02.02.2015

Panna 24.08-22.09

W najbliższych dniach pracowitość będzie w cenie. Dzięki zaangażowaniu i konsekwencji w działaniu, Twoje notowania na forum firmy wyraźnie wzrosną. Bądź więc kreatywny i postaw na dalszy rozwój zawodowy. Efekty Twojej pracy dostarczą zadowolenia nie tylko Tobie, ale także innym. Zanim powiesz TAK, musisz być pewny swoich uczuć. Zrobisz na kimś dobre wrażenie.


\\ codzienny 02.02.2015

Lew 23.07-23.08

Dzisiaj odczujesz wyraźny spadek ogólnej formy. Zdrowie może Ci sprawić niezbyt miłą niespodziankę. Uważaj więc, aby go nie nadwyrężyć. Zaplanowane na dziś działania są nieadekwatne do możliwości. Lepiej więc będzie, jeśli odłożysz je na bardziej sprzyjający moment. Dbaj o dobre kontakty towarzyskie. Zrezygnuj z podróży.


\\ codzienny 02.02.2015

Rak 22.06-22.07

Jedyne, co Ci naprawdę dziś dopisze, to dobra kondycja. Wysoki poziom sił witalnych pomoże osiągnąć więcej niż przewidywały Twoje plany. Staraj się jednak nie popadać w euforię i nie działaj bez zastanowienia. Zbytnia pewność siebie i pośpiech mogą Cię zgubić. Znajdź czas na romantyczną randkę. Poczujesz się dowartościowany.


\\ codzienny 02.02.2015

Bliźnięta 21.05-21.06

Dzień może być dość niespokojny ze względu na mnogość spraw i zadań, które masz do wykonania. Rozpocznij go więc od relaksującej gimnastyki. Potem zrób sobie dobry plan działania i trzymaj się go bezwzględnie. Problemy związane z pracę uda się szybko i pomyślnie rozwiązać. Partnerskie nieporozumienia same się wyjaśnią.


\\ codzienny 02.02.2015

Byk 21.04-20.05

Twoje działania na rzecz firmy nie przyniosą Ci spodziewanego uznania ani zysków. Nie wysilaj się więc i nie trać dobrej energii na darmo. Być może już niedługo będziesz mógł ją znacznie lepiej spożytkować. Teraz ogranicz swoje nadmierne ambicje i zachowaj równowagę w działaniach. Zazdrość niszczy miłość. Pozbądź się złych nawyków.


\\ codzienny 02.02.2015

Baran 21.03-20.04

Niecierpliwość i brak opanowania dominować dziś będą w Twoim postępowaniu. Agresja i bezwzględność w dążeniu do celu. Niestety takie zachowanie nie przyniesie Ci zbytniej chwały. Nie ułatwi też kontaktów z otoczeniem. Błędy, które popełnisz będą trudne do naprawienia. Ugryź się w język, zanim coś powiesz. Pozwól innym pracować w spokoju.


inne horoskopy tygodniowy miesięczny

Bądź z nami na bieżąco