wyniki wyszukiwania: Wysiłek fizyczny

Wiadomości
Galerie
Wideo
Eksperci

Horoskop

wybierz znak zodiaku wybierz znak zodiaku
Ryby Wodnik Koziorożec Strzelec Skorpion Waga Panna Lew Rak Bliźnięta Byk Baran

\\ codzienny 05.09.2015

Ryby 20.02-20.03

Sprawy uczuciowo-sercowe nie będą dla Ciebie najważniejsze. Twoja ognista i zmienna natura może się jednak domagać jakichś intensywnych doznań. Energię, którą posiadasz przeznacz na zaległe i bieżące sprawy. Osoby wpływowe, z którymi prowadzisz interesy, oczekują od Ciebie większego zaangażowania. Stare problemy wkrótce znajdą rozwiązanie.

\\ codzienny 05.09.2015

Wodnik 21.01-19.02

W miarę dobry i spokojny dzień. Wzajemne relacje z najbliższymi i znajomymi ulegną znacznej poprawie. Przy okazji rozwiązywania jakiejś sprawy, ujawnią się Twoje skryte talenty. W przyszłości mogą być bardzo pomocne. Postaraj się je tylko odpowiednio wykorzystać. Ryba zawładnie Twoim sercem. Całą swoją uwagę skup na sprawach istotnych.

\\ codzienny 05.09.2015

Koziorożec 22.12-20.01

Jesteś niezadowolony ze swego związku, rodzina się czepia? Koniecznie gdzieś wyjedź i zastanów się nad sytuacją w domu. Być może okaże się, że to Ty nie masz racji. Bliscy zrozumieją jednak Twoje fochy i pomogą dojść do siebie. Dobry czas na interesy, ciekawe propozycje współpracy. Możesz zaryzykować nawet otworzenie własnej - gwiazdy obiecują, że się uda.

\\ codzienny 05.09.2015

Strzelec 23.11-21.12

Będziesz wypoczywać i delektować doborowym towarzystwem. Zadziwi Cię wymiana zdań z bliskim Koziorożcem. Staraj się nie podejmować zdecydowanych kroków. Poznasz interesującą Rybę. Może to będzie miłość Twojego życia?

\\ codzienny 05.09.2015

Skorpion 24.10-22.11

Będziesz dziś bardzo tajemniczy i nieco zazdrosny. Nie pozwól, aby opanowały Cię złe emocje. Dzień sprzyja wyjaśnianiu sekretów i ważnym przedsięwzięciom zawodowym. W sprawach osobistych lepiej uważać na słowa. Planety sprzyjają rozpoczynaniu ważnych przedsięwzięć i realizacji planów. Będziesz pewny siebie, odporny na stres i przedsiębiorczy. Udadzą się transakcje handlowe.

\\ codzienny 05.09.2015

Waga 23.09-23.10

Jesteś teraz w okresie, kiedy gwiazdy Ci wyjątkowo sprzyjają. Postaraj się więc szybko rozwiązać problemy osobiste jak i zawodowe. Zacznij też planować nowe inwestycje. W wolnej chwili rozglądnij się za kimś, kto na dłużej zajmie miejsce w Twoim sercu. Podejmowane przez Ciebie decyzje będą trafne. Życie uczuciowe zacznie się rozwijać. Będziesz aktywny umysłowo i fizycznie.

\\ codzienny 05.09.2015

Panna 24.08-22.09

To może być bardzo korzystny dzień w pracy. Powodzenie i szczęście towarzyszyć będzie wszystkim Twoim działaniom. Nie zwlekaj tylko zbyt długo z ich realizacją. Liczy się każda chwila. Jeśli ją zmarnujesz, to dobre okazje i możliwości rozmyją się i pozostaną tylko w Twoich marzeniach. Za sprawą trygonu Księżyca i Plutona do Twojego znaku przeżyjesz miłe chwile. Wzrośnie zainteresowanie Twoimi propozycjami.

\\ codzienny 05.09.2015

Lew 23.07-23.08

A szczęście było tak blisko... Chciałeś sięgnąć po nagrodę, nie dając nic w zamian i się nie udało. W życiu uczuciowym dobre dni. Czas sprzyja przyjaźniom i miłości. Może poznasz interesującą osobę. Nie przegap tej znajomości, może przynieść wiele korzyści majątkowych.

\\ codzienny 05.09.2015

Rak 22.06-22.07

Gwiazdy szykują Ci mały romansik. Jeżeli chcesz, aby przekształcił się w długoletni związek, musisz trochę nad sobą popracować - nie krytykuj, nie pouczaj, daj się wygadać. W pracy szansa na lepszą pozycję zawodową. Aby się udało, zrezygnuj z fałszywej skromności.

\\ codzienny 05.09.2015

Bliźnięta 21.05-21.06

Czeka Cię dzisiaj sporo wydatków, ale takich, które sprawią Ci lub Twoim bliskim dużo satysfakcji lub uciechy. Dobry czas na inwestycje i nowe przedsięwzięcia. Przed Tobą bardzo udany dzień. Możesz przeżyć coś niezwykłego, a nawet odzyskać czyjeś serce lub na nowo zakochać się. Dzisiejsze randki będą ekscytujące.

\\ codzienny 05.09.2015

Byk 21.04-20.05

Przygotuj się dziś na miłosne przygody, flirty i romanse. Jeśli urodziłeś się pod koniec kwietnia możesz liczyć na duże powodzenie w miłości. Spędzisz bardzo miło czas w towarzystwie, biorąc udział w różnych imprezach. A te Byki, które przyszły na świat w maju - mogą odnieść duże korzyści finansowe i liczyć na łut szczęścia. Będziecie mieli dobre okazje, ale musicie też zdobyć się na wysiłek, aby osiągnąć sukces.

\\ codzienny 05.09.2015

Baran 21.03-20.04

Dzień pomyślny a momentami nawet podniecający. Sprzyja szczególnie finansowym interesom. Korzystnie potoczą się wszystkie prowadzone przez Ciebie zadania i sprawy. Zwłaszcza wymagające podróży. Dzięki nim nawiążesz nowe interesujące znajomości. Staraj się jednak nie ulegać niczyim wpływom. Bądź sobą. Będziesz się cieszyć ogólną sympatią. W wolnych chwilach ciesz się i odpoczywaj.

inne horoskopy tygodniowy miesięczny