miszmasz
06-12-2006 (12:22)

28dni.pl kobiety w sieci wystartowało

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
28dni.pl kobiety w sieci wystartowało

Od pierwszej informacji, jaką 28dni.pl zapoczątkowało swoje istnienie wsieci, minęły już 4 miesiące. Teraz 28dni.pl, wystartowało pełną parą i oferuje bardzo wysoki poziom merytoryczny oraz praktyczny narzędzia przeznaczonego specjalnie dla kobiet.

Przez te 4 miesiące serwis przeszedł ogromne zmiany, na który bardzo duży wpływ miały jego pierwsze użytkowniczki. To właśnie dzięki ich opiniom i kobiecemu spojrzeniu na funkcjonalność, 28dni.pl wyrosło na profesjonalne i nowoczesne narzędzie dostosowane do potrzeb oraz wymagań kobiet.

Użytkowniczki nie tylko stworzyły 2 tysiące wykresów, ale napisały do nich także 25 tysięcy wartościowych komentarzy. Właśnie takie informacje są ogromną bazą wiedzy, na temat indywidualnych przypadków, jakimi są cykle kobiece.

Specyfika serwisu została w 100% dopasowana do potrzeb kobiet. Serwis nie tylko uczy, ale jest również miejscem spotkań wielu kobiet - wymiany informacji, spostrzeżeń i miłego spędzenia wolnego czasu.

28dni.pl nie jest zwykłym narzędziem do notowania. Stanowi swoiste „case study” zachowań organizmu, w którym każda kobieta znajdzie coś dla siebie.

28dni.pl jest profesjonalnym narzędziem dla kobiet, które swój organizm traktują z rozwagą oraz troską o przyszłość. Nie można go okrzyknąć mianem "kalendarzyka", który w ostatnich dniach tak szumnie zagościł w mediach z uwagi na plany ministerialne względem planowania polskiej rodziny.

28dni.pl to nie „kalendarzyk małżeński”, a profesjonalne narzędzie dla kobiety pragnącej poznać swój naturalny rytm płodności.

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.