Trwa ładowanie...
Informacja prasowa

Angelika Józefczyk jesień/ zima 2020 “Modern decadence”.

Jesienna kolekcja Angeliki Józefczyk “Modern decadence”, jest inspirowana latami minionych dekad. Słynne lata 80 i 90 są kwintesencją kobiecości, która po raz kolejny zainspirowała projektantkę. Podniesione ramiona, szerokie paski z ozdobnymi klamrami w stylu Diany Spencer, taliowane mini sukienki w stylu Debbie Harry z zespołu Blondie zestawione z długimi kozakami za kolano są stylizacjami wprost gotowymi do odwiedzenia popularnego Studia 54 w Nowym Jorku. W kolekcji nie zabrakło również charakterystycznych dla projektantki kobiecych garniturów w kolorze soczystej czerwieni oraz ponadczasowej czerni.
Share
“Modern decadence”
“Modern decadence”Źródło: Materiały prasowe
d1eaxuo

Kolekcja Modern decadence jest podyktowana przez odcienie zieleni, karmelu, czerwieni oraz ponadczasowej czerni, przedstawione w printach oraz gładkich jakościach tkanin.

  Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Projektantka w obecnym sezonie postawiła zdecydowanie jakość, wykorzystując materiały pochodzące od europejskich producentów, głównie z Włoch i Portugalii. Produkcja jak zawsze odbywa się lokalnych rodzinnych pracowniach krawieckich, które podtrzymują rodzinne tradycje, przykładając wielką wagę do jakości wykonania.

  Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Pokaz kolekcji odbył się w ramach wydarzenia Overview na Mysiej 3 w Warszawie.

  Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe
d1eaxuo

Podziel się opinią

Share
d1eaxuo
d1eaxuo