Qaqwqwrqw
Moda

Anja Rubik dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Ikona modelingu – Anja Rubik - postanowiła wesprzeć w tym roku jedną z największych fundacji w Polsce – Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Na aukcję charytatywną przeznaczyła coś, o czym marzy każda kobieta. Poznajcie szczegóły.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anja Rubik dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
(Eastnews)
Qaqwqwrqw

Jest jedną z najbardziej rozchwytywanych polskich modelek, spogląda na nas z okładek prestiżowych magazynów, a na wybiegach pojawia się u najlepszych. W tym wszystkim nie zapomina jednak o najbardziej potrzebujących. Anja Rubik postanowiła wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Zobaczcie, co ikona modelingu wystawiła na słynną aukcję charytatywną!

Jeżeli zawsze marzyłaś, by znaleźć się w Paryżu, ta wiadomość z pewnością Cię zaciekawi. Nocleg w luksusowym hotelu, możliwość znalezienie się w pierwszym rzędzie pokazu jednego z najbardziej cenionych projektantów na świecie, szansa poznania najważniejszych postaci z branży mody, a to wszystko w europejskiej stolicy mody, Paryżu. Brzmi magicznie? Teraz jest to możliwe za sprawą Anji Rubik, która wystawiła na licytację zaproszenie na pokaz zaprzyjaźnionego projektanta Anthony’ego Vaccarello.

(fot. Facebook)
Podziel się
Qaqwqwrqw

Poza miejscem w pierwszym rzędzie wśród największych sław, Anja Rubik planuje – jeżeli obowiązki jej na to pozwolą – spotkać się z osobą, do której trafi zaproszenie. Choć aukcja potrwa do 17. stycznia, już teraz cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Na chwilę obecną cena wyjazdu przekroczyła 4 tys. złotych i na pewno nie skończy się na takiej sumie.

POLECAMY:

* Anja Rubik w czarnych lokach w "Vogue Paris"*

* Anja Rubik - jak zaczynała polska topmodelka*

Qaqwqwrqw
Polub WP Kobieta
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

Qaqwqwrqw