Trwa ładowanie...
d30rhba
Moda

Anja Rubik dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Ikona modelingu – Anja Rubik - postanowiła wesprzeć w tym roku jedną z największych fundacji w Polsce – Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Na aukcję charytatywną przeznaczyła coś, o czym marzy każda kobieta. Poznajcie szczegóły.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anja Rubik dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
(Eastnews)
d30rhba

Jest jedną z najbardziej rozchwytywanych polskich modelek, spogląda na nas z okładek prestiżowych magazynów, a na wybiegach pojawia się u najlepszych. W tym wszystkim nie zapomina jednak o najbardziej potrzebujących. Anja Rubik postanowiła wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Zobaczcie, co ikona modelingu wystawiła na słynną aukcję charytatywną!

Jeżeli zawsze marzyłaś, by znaleźć się w Paryżu, ta wiadomość z pewnością Cię zaciekawi. Nocleg w luksusowym hotelu, możliwość znalezienie się w pierwszym rzędzie pokazu jednego z najbardziej cenionych projektantów na świecie, szansa poznania najważniejszych postaci z branży mody, a to wszystko w europejskiej stolicy mody, Paryżu. Brzmi magicznie? Teraz jest to możliwe za sprawą Anji Rubik, która wystawiła na licytację zaproszenie na pokaz zaprzyjaźnionego projektanta Anthony’ego Vaccarello.

(fot. Facebook)

Poza miejscem w pierwszym rzędzie wśród największych sław, Anja Rubik planuje – jeżeli obowiązki jej na to pozwolą – spotkać się z osobą, do której trafi zaproszenie. Choć aukcja potrwa do 17. stycznia, już teraz cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Na chwilę obecną cena wyjazdu przekroczyła 4 tys. złotych i na pewno nie skończy się na takiej sumie.

POLECAMY:

* Anja Rubik w czarnych lokach w "Vogue Paris"*

* Anja Rubik - jak zaczynała polska topmodelka*

d30rhba

Podziel się opinią

Share

d30rhba

d30rhba