Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
miszmasz

Anna Marucha & The Taxi Blues Band

„Love & Soul” to studyjny album i druga solowa płyta wokalistki Anny Maruchy, absolwentki wydziału wokalnego Akademii Muzycznej w Katowicach, uczennicy gwiazdy Opery Warszawskiej Poli Lipińskiej.
Share
Anna Marucha & The Taxi Blues Band
Źródło: Materiały prasowe
d11t87j

„Love & Soul” to studyjny album i druga solowa płyta wokalistki Anny Maruchy, absolwentki wydziału wokalnego Akademii Muzycznej w Katowicach, uczennicy gwiazdy Opery Warszawskiej Poli Lipińskiej. Urodzona w rodzinie z tradycjami muzycznymi kompozytorka, autorka tekstów, aranżerka, realizatorka nagrań i pedagog, współpracując z uznanymi muzykami polskiej sceny, od lat sukcesywnie realizuje autorskie projekty muzyczne, zdobywając coraz większe grono odbiorców w kraju i za granicą. W 2012 roku ukazała się jej autorska płyta „Taxi Blue”, która zdobyła bardzo pozytywne recenzje oraz uznanie krytyków.

Love & Soul” to zbiór 12 autorskich utworów nawiązujących do brzmień z końca XX wieku , utrzymanych w stylistyce soul, smooth jazz, chillout. Płyta łagodna, doskonała na spokojne wieczory, na poranki przy kawie, na relaksujący spacer. Muzycznie materiał stanowi swoistą fuzję chilloutu, soulu, r&b i jazzu.

Anna Marucha jest zarówno autorką muzyki, słów jak i aranżerką i producentką albumu. Podczas nagrań artystkę wspomagali tacy instrumentaliści jak Leszek Jakubczak - gitary, Agnieszka Marucha - skrzypce, oraz grupa muzyków tworzących skład The Taxi Blues Band. Album adresowany jest do szerokiego grona odbiorców, a szczególnie do odbiorcy ceniącego sobie jakość i wartości estetyczne kompozycji, oraz połączenie tradycyjnych brzmień z nowoczesnymi aranżacjami.

d11t87j

Lista utworów:

LOVE & SOUL - Anna Marucha & The Taxi Blues Band

1. BEAUTY QUIERT
2. FREE FOR LOVE
3. NEW DAY
4. PASSION SYMPHONY
5. LOVE SENSATION
6. BRIGHTER
7. MAGIC POWDER
8. DLA NAS
9. WONDERLAND
10. MIDNIGHT FRIEND
11. HASHEE BLUE
12. WIEM, ŻE JESTEŚ
13. OUTRO

(fot. Materiały prasowe)
d11t87j

Podziel się opinią

Share
d11t87j
d11t87j