Trwa ładowanie...
d4h88ud
Informacja prasowa
Ludzie

Anna Marucha & The Taxi Blues Band

„Love & Soul” to studyjny album i druga solowa płyta wokalistki Anny Maruchy, absolwentki wydziału wokalnego Akademii Muzycznej w Katowicach, uczennicy gwiazdy Opery Warszawskiej Poli Lipińskiej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Marucha & The Taxi Blues Band
(Materiały prasowe)
d4h88ud

„Love & Soul” to studyjny album i druga solowa płyta wokalistki Anny Maruchy, absolwentki wydziału wokalnego Akademii Muzycznej w Katowicach, uczennicy gwiazdy Opery Warszawskiej Poli Lipińskiej. Urodzona w rodzinie z tradycjami muzycznymi kompozytorka, autorka tekstów, aranżerka, realizatorka nagrań i pedagog, współpracując z uznanymi muzykami polskiej sceny, od lat sukcesywnie realizuje autorskie projekty muzyczne, zdobywając coraz większe grono odbiorców w kraju i za granicą. W 2012 roku ukazała się jej autorska płyta „Taxi Blue”, która zdobyła bardzo pozytywne recenzje oraz uznanie krytyków.

Love & Soul” to zbiór 12 autorskich utworów nawiązujących do brzmień z końca XX wieku , utrzymanych w stylistyce soul, smooth jazz, chillout. Płyta łagodna, doskonała na spokojne wieczory, na poranki przy kawie, na relaksujący spacer. Muzycznie materiał stanowi swoistą fuzję chilloutu, soulu, r&b i jazzu.

Anna Marucha jest zarówno autorką muzyki, słów jak i aranżerką i producentką albumu. Podczas nagrań artystkę wspomagali tacy instrumentaliści jak Leszek Jakubczak - gitary, Agnieszka Marucha - skrzypce, oraz grupa muzyków tworzących skład The Taxi Blues Band. Album adresowany jest do szerokiego grona odbiorców, a szczególnie do odbiorcy ceniącego sobie jakość i wartości estetyczne kompozycji, oraz połączenie tradycyjnych brzmień z nowoczesnymi aranżacjami.

d4h88ud

Lista utworów:

LOVE & SOUL - Anna Marucha & The Taxi Blues Band

1. BEAUTY QUIERT
2. FREE FOR LOVE
3. NEW DAY
4. PASSION SYMPHONY
5. LOVE SENSATION
6. BRIGHTER
7. MAGIC POWDER
8. DLA NAS
9. WONDERLAND
10. MIDNIGHT FRIEND
11. HASHEE BLUE
12. WIEM, ŻE JESTEŚ
13. OUTRO

(fot. Materiały prasowe)
d4h88ud

Podziel się opinią

Share
d4h88ud
d4h88ud