Trwa ładowanie...
Artykuł sponsorowany

Azjatyckie kosmetyki - 5 marek które powinnaś poznać

Azjatyckie kosmetyki dotarły już praktycznie do każdego zakątka Europy. W większości krajów tego kontynentu istnieją sklepy internetowe oraz stacjonarne oferujące kosmetyki z dalekiego wschodu. Nie ma w tym nic dziwnego ponieważ koreańska i japońska pielęgnacja słynie ze swojej skuteczności i wysokiej jakości. Do niedawna o azjatyckiej pielęgnacji mówiło się jako o chwilowym trendzie jednak trend ten został z nami na stałe. Wiele kobiet i mężczyzn wprowadziło elementy azjatyckiego podejścia do pielęgnacji do swojej rutyny dbania o skórę. Na Polskim rynku znajduje się wiele marek azjatyckich kosmetyków czołowych producentów. Są jednak kosmetyki koreańskie i japońskie z poza głównego nurtu na które warto zwrócić uwagę.

Share
 Źródło: materiały partnera
d3nvnuk

Azjatyckie kosmetyki - marki które powinnaś poznać 

 materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Boutijour – koreańskie kosmetyki premium. Marka znajduje już zastosowanie profesjonalne w salonach kosmetycznych. Z powodzeniem może być stosowana również w domowych zaciszu. Naturalne, zawansowane technologicznie kosmetyki o wysokiej skuteczności nastawione na działanie liftingujące.

 materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Iren Skin – to japońska marka kosmetyków naturalnych, która stworzyła linię serum rozwiązujących konkretne problemy skórne np.: zmarszczki, trądzik czy przebarwienia. Elementem wyróżniającym markę jest częściowa personalizacja produktów. Trzy dowolne serum można połączyć w jedno.

 materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Beaudiani – kosmetyki koreańskie mające korzenie w aromaterapii i czerpiące z tego nurtu podczas tworzenia swoich produktów. Na szczególną uwagę zasługują aromaterapeutyczne maski w płachcie, które doskonale nawilżają skórę oraz kojąco działają na umysł.

 materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Ruhaku – japońskie kosmetyki pochodzące z Okinawy będącej wyspą długowieczności. Na Okinawie żyje najwięcej osób, które przekroczyły granicę 100 lat wieku. Kosmetyki organiczne nakierowane na zwalczenie i spowolnienie procesów starzenia się skóry oparte o ekstrakt z alpinii zwyczajnej.

d3nvnuk

Devonine – koreańska marka kosmetyków dla mężczyzn oparta o dziewięć naturalnych składników, które zapewniają kompleksowe działanie. Linia to trzy produkty, które zapewniają męskiej skórze kompleksową pielęgnację.

Wymienione wyżej marki na Polski rynek wprowadza dystrybutor azjatyckich kosmetyków firma 4 Seasons Beauty. Klienci detaliczni mogą kupić produkty w sklepie internetowym pod adresem: https://4seasonsbeauty.pl/koreanskie-kosmetyki/ Ciekawą opcją udostępnioną dla klientów indywidualnych jest możliwość negocjowania ceny poprzez opcję czatu.

Dlaczego warto sięgnąć po mniej znane marki?

Korea Południowa jest jednym z czołowych producentów kosmetyków na świecie. Koreańskie kosmetyki znajdziemy praktycznie w każdym zakątku świata. Sprawia to, że rynek ten jest bardzo nasycony a producenci muszą liczyć się z wysoką konkurencją. Dla firm, które mają ogromne budżety na marketing nie stanowi to dużego wyzwania jednak małe i średnie firmy, które dopiero zaczynają swoją przygodę muszą znaleźć sposób na przekonanie konsumentów do swoich produktów. W naturalny sposób wymusza to na nich wysoką jakość oferowanych kosmetyków oraz bezpieczeństwo. Nie bez znaczenia jest również świadomość konsumentów. Azjaci słyną ze swojego zamiłowania do pielęgnacji skóry co czyni ich jedną z najbardziej świadomych grup. Wszystko to sprawia, że małe marki muszą stawiać na jakość oraz skuteczność swoich produktów dodatkowo oferując je w atrakcyjniejszych cenach niż wiodące marki.

Artykuł sponsorowany
d3nvnuk
d3nvnuk
d3nvnuk