Trwa ładowanie...
d3v4vp5
Informacja prasowa
#ŻYĆLEPIEJ

Babski dzień

Tylko raz w roku przez jeden dzień odbywa się "Babski dzień". To wydarzenie kierowane do wszystkich kobiet, które chcą coś w swoim życiu zmienić, zapoznać się z nowościami wysłuchać ciekawych wykładów i miło z przyjaciółmi spędzić czas.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Babski dzień
(Materiały prasowe)
d3v4vp5

4 marca od 10 do 17, cała hala Centrum EXPO XXI Warszawa podzielona będzie na kilka stref, w których zostały zaplanowane interesujące działania.
CZĘŚĆ MEDYCZNA:
- wykonywane będzie przez cały dzień BEZPŁATNE USG piersi
- kobiety mające problemy z kręgosłupem będą mogły zasięgnąć porad fizjoterapeutów oraz zapoznać się z ćwiczeniami, które powinny wykonywać
- w tej części również będzie można skonsultować swoje znamiona.
STREFA URODY: w tej części kobiety będą mogły skorzystać m.in.:
- analiza kształtu twarzy i dobór odpowiedniej fryzury
- analiza kolorystyczna i dobór koloru włosów również w analizie do sylwetki
- będzie można sprawdzić kondycję swoich włosów
- styliści fryzur
- makijażystki (makijaż na co dzień, makijaż biznesowy, triki w makijażu)
W tej części zostaną również przedstawione Firmy kosmetyczne, gabinety anty – aging, a także kosmetyki i makijaże na bazie kosmetyków mineralnych.
STREFA EKO ORAZ STREFA HIPOALERGICZNA tutaj będzie można zapoznać się z produktami eko, a także z podejściem holistycznym do swojego ciała.
STREFA MODOWA – w części pokażą się firmy, które są dla kobiet ceniących nie tylko wygląd produktu, ale również jego jakość i pochodzenie.
Pokazy mody na wiosnę!! CZEKAJĄ STYLISTKI!
STREFA BIELIZNY: to liczna oferta Wystawców, którzy pokażą nie tylko trendy w branży ale i doradzą Paniom jak dobrać najlepszy biustonosz również sportowe. Pończochy czy tylko na specjalne okazje? Gorsety!!!
STREFA SPORTOWA: będzie można zrobić analizę składu ciała, porozmawiać z trenerami osobistymi, dietetykami. Dobrać zajęcia do swoich potrzeb. Konsultacje przez cały dzień. Również w tej strefie panie zapoznają się z tajnikami jogi, nurkowania i capoeiry.
STREFA COACHINGOWA: jak się przygotować w poszukiwaniu pracy? Jak założyć własny biznes? Jak nie być wypalona w domu, w pracy? Matka, żona i kochanka czy to możliwe w małżeństwie po 20 latach? Mąż mnie zdradził rozwodzić się, czy przebaczyć?
STREFA POKAZÓW GOTOWANIA: w tej części przez cały dzień pokazy gotowania z Janem Kuroniem. Będzie można też od razu wypróbować smaków potraw i przenieść to na grunt pieleszy domowych 
SAVOIR VIVRE czyli gdzie posadzić w samochodzie teściową ? kto płaci za kawę?
WYJĄTKOWI GOŚCIE przez cały dzień m.in. Beata Tadla, Jacek Santorski, Elżbieta Lange, Karolina i Maciej Szaciłło, Paulina Krupińska. Na koniec recital Anity Lipnickiej.

   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)

4 marca 2017 w Centrum EXPO XXI Warszawa ul. Prądzyńskiego 12/14. HALA 4

www.babskidzien.pl

d3v4vp5

Podziel się opinią

Share
d3v4vp5
d3v4vp5