Blisko ludzi

Blisko ludzi

Nasze Wartości
Samoakceptacja, autentyczność i samoświadomość to dla nas najważniejsze wartości. To one przyświecają nam w codziennej pracy i to je chcemy przekazywać naszym czytelniczkom. Promujemy naturalność i dostrzeganie w niej piękna. Nie ma dla nas tabu - poruszamy tematy trudne, ale w sposób pełen empatii. Wspieramy smart lifestyle, inspirując do sięgania po rozwiązania na każdą kieszeń. Nasza misja? By każda kobieta czuła się wyjątkowa jak prawdziwa #wszechmocna.
Dołącz do naszej społeczności
#Wszechmocne. Spełnione i niezależne to grupa skupiająca silne kobiety, które inspirują się do zmian, motywują do działania, pomagają odpowiedzieć na nurtujące pytania. Zastanawiasz się nad ruszeniem z własnym biznesem? Nie wiesz, jak poruszyć temat finansów w związku? Chciałabyś coś zmienić w swoim życiu? Ta grupa jest dla Ciebie!
Dołącz
Małgorzata Trzaskowska o mamie, która zmarła na nowotwór
Blisko ludziNie będzie komisji wyborczej w Centrum Onkologii w Warszawie. Małgorzata Trzaskowska: mam nadzieję, że dyrektor przemyśli jeszcze raz swoją decyzję

Małgorzata Trzaskowska zabrała głos w sprawie uniemożliwienia pacjentom onkologicznym z Centrum Onkologii w Warszawie wzięcia udziału w głosowaniu. – W zeszłym roku w marcu pożegnałam tam swoją mamę, zmarła na raka. Ona zawsze głosowała i wiem, że dla niej byłoby to bardzo ważne – napisała żona Rafała Trzaskowskiego i zaapelowała do dyrektora placówki o ponowne przemyślenie decyzji.

oprac. Anna Podlaska
Kasia Smutniak i Domenico Procacci o swoim związku
Blisko ludziKasia Smutniak i Domenico Procacci o swojej miłości. Historia jak z filmu

Kasia Smutniak i Domenico Procacci, jak na parę aktorsko-producencką przystało, poznali się na planie filmowym. W ich historii miłosnej nie znajdziemy pocałunków w deszczu, a raczej przyjaźń i elementy horroru, zakończone happy endem.

oprac. Katarzyna Dobrzyńska
Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski o początkach swojej znajomości
Blisko ludziMartyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski opowiedzieli o swoim związku. Zaczęło się od awantury

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski to jedna z bardziej lubianych par w polskim show-biznesie. Para podróżników stworzyła dom i razem kontynuują swoją misję. Chociaż teraz deklarują, że bez wsparcia, które sobie okazują na co dzień, nie potrafiliby tak prężnie działać, to początki ich znajomości nie były tak kolorowe.

oprac. Katarzyna Dobrzyńska
Karolina Korwin-Piotrowska opublikowała zdjęcie na swoim profilu na Instagramie (Instagram_karolinakp)
Blisko ludzi"Pocałunek po 100 dniach izolacji". Rozczulająca fotografia

Karolina Korwin-Piotrowska udostępniła w mediach społecznościowych fotografię dwójki staruszków. Ten obrazek chwyta za serce.

oprac. Dominika Czerniszewska
Andrzej Duda
Blisko ludziZaostrzenie kar za aborcję? Ogólnopolski Strajk Kobiet organizuje manifestację

Prezydent Andrzej Duda podpisał "tarczę antykryzysową 4.0" – poinformowała 23 czerwca Kancelaria Prezydenta RP. Kobiety wyjdą na ulicę.

oprac. Dominika Czerniszewska
Adam Małysz ma koronawirusa
Blisko ludziAdam Małysz zachorował na koronawirusa. Dominika Tajner krytykuje hejt, który go spotkał

Adam Małysz wyznał publicznie, że ma koronawirusa. Córka prezesa Polskiego Związku Narciarskiego Dominika Tajner, nie może uwierzyć, że pojawiły się osoby, próbujące krytykować za to byłego skoczka.

Maja Kołodziejczyk
WJ
Blisko ludziHistoria Warrena Jeffsa. Przywódca sekty religijnej uważał, że im więcej żon, tym bliżej Nieba

Warren Jeffs mawiał: "Nie pójdziesz do nieba ani nie zostaniesz bogiem, chyba że będziesz miał więcej niż jedną żonę". Sam miał ich ponoć 87, w tym 19 "w spadku" po ojcu, wcześniejszym Prezydencie Fundamentalistycznego Kościoła Jezusa Chrystusa Świętych w Dniach Ostatnich. Był zwolennikiem gwałtów i za gwałty resztę swojego życia spędzi w więzieniu. Ale zza krat wciąż wyrządza krzywdy kobietom.

oprac. Karolina Błaszkiewicz
Dorota Wellman
Blisko ludziDorota Wellman: "Chcę, by pierwsza dama nie była tylko żoną przy mężu "

Dorota Wellman napisała felieton, w którym podzieliła się swoimi oczekiwaniami wobec pierwszej damy. " Chciałabym, by miała swoją misję" - oznajmiła.

oprac. Dominika Czerniszewska
Winona Ryder i Keanu Reeves
Blisko ludziWinona Ryder o Keanu Reevesie. Nie chciał obrażać jej na planie, choć naciskał na to sam reżyser

Winona Ryder wspomina zachowanie Keanu Reevesa na planie filmu Francisa Forda Coppoli "Dracula". Aktor nie chciał jej obrazić, tylko po to, by wymusić naturalne łzy.

Maja Kołodziejczyk
Płock
Blisko ludziPłock. Kierowca wyrzucił z taksówki mamę z autystycznym dzieckiem

17 czerwca w Płocku doszło do przykrego incydentu. Kobieta wraz z dziećmi zostali wyrzuceni z taksówki.

oprac. Dominika Czerniszewska
MT
Blisko ludzi#KobiecaLinia Małgorzata Trzaskowska: "Dzieci same zdecydują o swojej relacji z Kościołem. Mieszanie ich do kampanii to czysta niegodziwość"

Małgorzata Trzaskowska włączyła się w kampanię prezydencką męża. W rozmowie z WP Kobieta mówi m.in., która pierwsza dama jest dla niej wzorem i w jakiej Polsce chciałaby, żeby dorastały jej dzieci.

oprac. Karolina Błaszkiewicz
Marta Król i Marieta Żukowska w filmie "Jestem REN"
Blisko ludzi#KobiecaLinia. Marieta Żukowska i Marta Król o współczesnej kobiecości. "Możemy mieć takie poczucie, że jesteśmy robotami na usługach innych"

Marta Król i Marieta Żukowska były partnerkami na planie najnowszego filmu Piotra Ryczko "Jestem REN". Podczas pracy nad obrazem aktorki doszły do wniosku, że kobiety są dziś traktowane przez mężczyzn jak roboty, które bierze się, a potem oddaje, gdy przestają spełniać ich oczekiwania. Marta Król, która wciela się w postać droida, wraca też do jednej sceny, której nigdy nie zapomni.

Klaudia Kolasa
Nauczyciel całował uczennicę
Blisko ludziNauczyciel całował uczennicę i dotykał ją w intymne miejsca. Prokuratura wnosi o kasację wyroku

Nauczyciel z województwa zachodniopomorskiego całował uczennicę i dotykał jej miejsc intymnych. Sąd II instancji uznał to jedynie za naruszenie nietykalności cielesnej, a prokuratora wnosi o kasację wyroku.

Maja Kołodziejczyk
Robert Biedroń
Blisko ludziNietypowe wideo wyborcze. Przez 30 sekund możemy patrzeć w oczy kandydatom na prezydenta

Kandydaci w wyborach na prezydenta zostali nagrani w dość nietypowy sposób. Zamiast rozmów o programach wyborczych, możemy przez 30 sekund patrzeć kandydatom prosto w oczy. Uwagę zwraca mimika Roberta Biedronia.

Maja Kołodziejczyk
Wakacje bez dzieci w Polsce
Blisko ludziWakacje 2020. Odpoczynek bez dzieci to w Polsce luksus

– Znalazłam miejsce z wolnym terminem, gdzie za dwa noclegi musiałabym zapłacić 900 zł. Moja potrzeba ciszy, spokoju, oderwania się na chwilę od życia w miejskim stresie bez obawy, że obudzi mnie krzyk "słodkiego bąbelka" jest luksusem, na który mnie nie stać – wzdycha Edyta.

Klaudia Kolasa
Małgorzata Trzaskowska, żona Rafala Trzaskowskiego w maseczce
Blisko ludziMałgorzata Trzaskowska zbiera głos. Żona kandydata na prezydenta przerażona sytuacją na Śląsku

Małgorzata Trzaskowska, żona kandydata na prezydenta RP Rafała Trzaskowskiego pokazuje, że nie będzie milczącą pierwszą damą. W opublikowanym właśnie poście na Facebooku broni i wspiera Ślązaków - mieszkańców jej rodzinnych stron.

oprac. Xymena Borowiecka
Kayah o byłym mężu
Blisko ludziKayah o byłym mężu. Nie miała oporów, by zrobić selfie z jego nową ukochaną

Kayah w dzień ojca pokazała zdjęcie, na którym pozuje z Rinke Rooyensem. Okazuje się, że para żyje w bardzo dobrych stosunkach.

Maja Kołodziejczyk
Karolina Szostak podczas pokazu
Blisko ludziKarolina Szostak spięła włosy i wywołała konsternację wśród fanów. Nie poznali jej

"Kto to?" – to pytanie kilkakrotnie pojawiło się pod najnowszym zdjęciem Karoliny Szostak. Właściwie trudno się dziwić. Prezenterka zasłoniła twarz okularami, upięła włosy i... bliżej jej do Victorii Beckham czy Sary Boruc niż samej Karoliny Szostak.

oprac. Hanna Szczesiak