Trwa ładowanie...
Informacja prasowa

Bogate dzieci. 10 kluczowych nawyków sprzyjających osiąganiu sukcesu

Jeżeli pragniesz wychować szczęśliwe dziecko, musisz pamiętać, że szczęście i sukcesy nie są dziełem przypadku. Wymagają pomocy innych. Najczęściej są to rodzice czy dziadkowie. Co zatem zrobić, aby pomóc dzieciom i w pełni wykorzystać ich potencjał, aby miały udane życie? Jak pomóc rodzicom i dziadkom, by stali się dla swoich dzieci i wnuków mentorami? Odpowiedzi na te i inne pytania udziela Tom Corley w książce Bogate dzieci. Przewodnik dla mądrych rodziców.

Share
Bogate dzieci. 10 kluczowych nawyków sprzyjających osiąganiu sukcesu
Źródło: Materiały prasowe
d2n68b4

Dzięki tej książce przygotujesz swoje dziecko do szczęśliwego życia, pokazując jednocześnie, że sukces to nie tylko pieniądze, ale również zadowolenie, dobroć i szlachetność. Bogate dzieci to przewodnik, który pomoże nauczyć dzieci, jak osiągnąć pomyślność w życiu i wybić się ponad przeciętność. Brian Tracy, autor bestsellerowych poradników podkreśla, że „Bogate dzieci to książka, od której nie można się oderwać. Pokazuje rodzicom, jak wychować dziecko, by sukces towarzyszył mu przez całe życie”.

Tom Corley opisał krok po kroku, co gwarantuje stabilność finansową. Opracował też dziesięć kluczowych nawyków sprzyjających osiąganiu sukcesu. Dzieli się wiedzą, jaką zwycięzcy przejmują od swoich mentorów, którymi najczęściej są właśnie rodzice i dziadkowie. To oni tworzą pokoleniowy cykl sukcesów, który przekażą swoim dzieciom, a te następnym pokoleniom.

Strategie, które Tom Corley omawia w tej książce, opierają na badaniach dotyczących codziennych nawyków bogatych ludzi. Autor pokazuje wyniki i dzieli się z czytelnikami mało znanymi programami, jakie jego rozmówcy przejęli od swoich rodziców.

d2n68b4

Tom Corley podkreśla: „Te strategie mają wyjątkowy charakter. Nie znajdziecie ich w żadnej innej książce, ponieważ badania, które je ujawniły, były bezprecedensowe. Moja książka stanowi prawdziwy przełom. Omówione przeze mnie strategie składają się na szablon, dzięki któremu rodzice i dziadkowie będą mogli wychować swoje dzieci i wnuki na szczęśliwych i spełnionych ludzi”.

Książka ukaże się 25 listopada 2020 nakładem Wydawnictwa Kompania Mediowa w ramach bestsellerowej serii „Inwestuj w siebie”.

d2n68b4

Podziel się opinią

Share
d2n68b4
d2n68b4