Trwa ładowanie...
Artykuł sponsorowany

Boxing day! Nowa świecka tradycja u Takapara

Świąteczny okres to czas prezentów a Boxing Day to czas zakupów i super zniżek. Tylko dzisiaj z kodem BOXIGWP kolorowe skarpetki o 25% taniej.

Share
 Źródło: materiały partnera
d4hltwb

Okres świąteczny często wywołuje w nas stresujące odczucia, ponieważ nie dość, że musimy martwić się o odpowiednie zaopatrzenie wigilijnego stołu, porządki, listę bliskich, którzy spędzą z nami ten wyjątkowy dzień, to oczywiście ważnym elementem świątecznych przygotowań są także prezenty, którymi obdarujemy naszych wyjątkowych gości.

 materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Rok w rok firmy oferują różnorodny asortyment świąteczny, który może nas przyprawić o zawrót głowy. TAKAPARA idzie o krok dalej i postanowiła wyjść z konkretnymi propozycjami! Zobacz nasze skarpetki na prezent, z wzorami nie tylko na święta.

d4hltwb

Wzorów świątecznych skarpetek jest mnóstwo, od bałwanów po śnieżynki, ale TAKAPARA proponuje nieco odmienny styl idealnej pary, czyli skarpetki w renifery! Ich zielony odcień, choinka, a pod nią prezenty perfekcyjnie oddają świąteczny klimat. Wyjątkowym aspektem tego egzemplarza jest fakt, że są to skarpetki nie do pary, co dodaje im modnego smaczku – bo kto powiedział, że świąteczne elementy garderoby muszą być obciachowe! Co więcej, jeżeli nawiedzi cię skarpetkowy złodziej, który przybędzie prosto z otchłani twojej pralki i porwie jedną skarpetkę z pary, to nic straconego – załóż skarpetki nie do pary!

 materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Walorem świątecznych skarpetek, które są nie do pary, jest to, że wcale nie muszą być jednosezonowe. Skarpetki TAKAPARA są uniwersalne i można je nosić niezależnie od pory roku i okazji. Niech poniesie cię wyobraźnia – świąteczna i hallowenowa skarpetka wiosną? Dlaczego nie!

Oczywiście idealne skarpetki to nie tylko wygląd, ale również jakość. TAKAPARA w swoim asortymencie posiada wyłącznie skarpetki wykonane w 80% z bawełny. Czas zakończyć męczarnie zmarzniętych stóp i przechodzić zimę w komfortowych warunkach.

 materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Jeżeli świąteczne elementy to jednak nie twoje klimaty, zawsze warto przyjrzeć się całemu asortymentowi marki TAKAPARA, ponieważ można znaleźć tam ogromną gamę wzorów. Geometryczne, kolorowe, czarno-białe pary skarpetek zadowolą każdego frika modowego. Śmieszne skarpetki w pieski, w kotki, czy skarpetki w pierogi odnajdą swoich właścicieli, którzy nie lubią nudy na stopach.

Artykuł sponsorowany
d4hltwb
d4hltwb
d4hltwb