Trwa ładowanie...
d34mvcn

Chciał imponować i lubił się bawić. Zaskakujące fakty o gwałcicielu z Rimini

Lubił dobrze się ubierać, fotografować na tle aut i chodzić na dyskoteki. Normalny chłopak, można by rzec. Ci, którzy go znali, twierdzą, że nie stwarzał problemów,czasem kradł. Dzisiaj świat zna go jako jednego z gwałcicieli 26-letniej Polki. Razem z kolegami pobił ją i wykorzystał na plaży w Rimini.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Policja podała dane jednego z gwałcicieli Polki
Policja podała dane jednego z gwałcicieli Polki (Facebook.com)
d34mvcn

Ma 20 lat i pochodzi z Konga, czytamy w artykule Tgcom24. Ze względów humanitarnych mieszka we Włoszech od 2015 r. Tam miał zacząć nowe, wolne od wojny, życie. Sprawy potoczyły się jednak nieco inaczej niż planował. Wolność uderzyła chłopakowi do głowy na tyle, że z kolegami stworzył przestępczą szajkę. Za dnia uczył się na kelnera.

Włoskie media stworzyły profil 20-latka, nie aż tak bardzo odstającego od normalności. Podano, że był zwykłym młodziakiem, który chciał imponować kolegom - a to ubraniem, a to samochodem. Jak wszyscy, korzystał z życia i nie odmawiał sobie imprez. W międzyczasie okradał turystów z telefonów. Za gwałt na Polce zatrzymano go dopiero co, kiedy chciał uciec do Francji. Został schwytany przez dwie policjantki. Po upublicznieniu danych, stał się internetową zwierzyną. Jego profil na Facebooku puchnie od wpisów, również w języku polskim. Łatwo się domyślić, w jaki sposób do 20-latka zwracają się nasi rodacy.

Przypomnijmy, że w sobotę do aresztu trafiło trzech pozostałych sprawców brutalnej napaści na młodych Polaków i transseksualistę z Peru. To dwaj bracia, Marokańczycy, w wieku 15 i 16 lat oraz 17-letni Nigeryjczyk. Ich tożsamości nie ujawniono. Czołowy włoski dziennik "Corriere della Sera" zauważył, że w Rimini gwałty w podobnych okolicznościach niestety już się zdarzały. Pisaliśmy o tym tutaj.

d34mvcn

*Zobacz także: Wszyscy sprawcy gwałtu w Rimini schwytani *

d34mvcn

Podziel się opinią

Share

d34mvcn

d34mvcn