Trwa ładowanie...
Artykuł sponsorowany
perfumy
Artykuł Sponsorowany
26-09-2022 16:32
Artykuł sponsorowany Lane Perfumy

Co to jest signature scent?

Signature scent - czyli inaczej perfumowany podpis. To zapach, który wyróżnia i podkreśla charakter i osobowość. Rozpylając go na skórze, czuje się z nim wspaniale. Z małymi ustępstwami, jest się ciągle mu wierny, więc jest się z nim kojarzony. Perfumową miłość nie jest łatwo odnaleźć. Wymaga to czasu, szczęścia, a przede wszystkim testowania. Zdarza się, że już pierwsze spotkanie z perfumami definiuje do nich miłość, niekiedy przychodzi ona z czasem. Miłośnicy perfum potrafią z perfumami flirtować. Pociągają ich perfumy innych osób, inspirują się nutami, historiami, reklamami perfum, decydują się je testować. Jeśli romanse są krótkotrwałe i wciąż się wraca do jednego zapachu, można zdecydowanie stwierdzić, że to jest właśnie "mój perfumowany podpis".

Share
 Źródło: materiały partnera
d3ndvgm

Czy warto odkryć swoją zapachową wizytówkę?

Odkrycie swojej zapachowej wizytówki nie oznacza, że nie można pachnieć innymi zapachami. Nie oznacza również, że nie może się ona zmieniać. Wciąż przecież dojrzewamy, zmieniamy się, uczymy nowych rzeczy, spotykamy się z różnymi ludźmi i zmieniamy miejsce zamieszkania. Na nasz charakter wpływa wiele czynników - podobnie jest z odbiorem zapachów. Dlaczego mielibyśmy ograniczać się tylko do jednego zapachu perfum?

Lane perfumy - Twój sposób, by odkrywać zapachy

Francuskie perfumy lane AMBRA inspirowane są najpopularniejszymi połączeniami nut zapachowych. W myśl idei, że w perfumach najważniejszy jest zapach - wyróżniają się ceną. W cenie jednych markowych perfum, można pozwolić sobie na kupno przynajmniej kilku perfum lanych. Perfumy AMBRA nie ograniczają do jednego zapachu, a wręcz zachęcają do wyrażania siebie różnymi zapachami. Piękne i trwałe perfumy AMBRA podkreślają stylizacje, okoliczności użycia i nastroje - a te mogą być każdego dnia inne.

Najogólniejsza klasyfikacja perfum damskich mówi o 4 typach zapachów. Są to:

  • perfumy kwiatowe - najpiękniejsze perfumy dla wielu kobiet. Podkreślają kobiecość i romantyzm. Bukiety kwiatów złożone z róż, jaśminów, konwalii czy tuberozy i wielu innych kwiatów tworzą eleganckie kompozycje zapachowe. Bestsellerowy zapach damski z oferty perfum lanych to piękne wiosenne perfumy 060. AMBRA z frezją i różaną esencją w nutach serca.
  • perfumy orientalne - piękne perfumy na wieczorowe okazje lub chłodne dni. Intrygują arabskimi nutami - ciepłymi i rozgrzewającymi. Orientalne perfumy lane to 214. AMBRA.
  • perfumy cytrusowe - postaw na nie, jeśli w ciągu dnia potrzebujesz orzeźwienia i energetycznego kopa. Zagwarantują ci to nuty cytryny, pomarańczy, bergamotki czy neroli. Najpiękniejsze cytrusowe perfumy damskie to 048. AMBRA.
  • perfumy szyprowe - bogactwo cypryjskich zapachów - mchu, paczuli, bergamotki, wetiweru są propozycjami pięknych kobiecych kompozycji. Jedną z nich są perfumy AMBRA 242.

Teraz nie musisz wybierać jednego zapachu i oszczędnie go używać, aż do całkowitego zużycia. Teraz masz wybór. Twój wybór to lane perfumy AMBRA.

Artykuł sponsorowany Lane Perfumy
d3ndvgm
d3ndvgm
d3ndvgm