Trwa ładowanie...
Informacja prasowa: Triumph

Comfort my way is... smart

Czy zazdrościłaś kiedyś przyjaciółce, która opowiadała o tym, jak wygodnie jej było w nowej parze butów lub biustonoszu? Prawdopodobnie przechodziła przez to każda z nas, ze względu na fakt, że nasze ciała, kształty i rozmiary miseczek są tak wyjątkowe i indywidualne, jak nasze osobowości! Wszystko wokół nas staje się "mądrzejsze" – smartfony, czy domy, w których mamy inteligentne rozwiązania. Nieuniknione jest więc, że nasza bielizna oraz bielizna modelująca również staje się bardziej inteligentna!

Share
 Źródło: Materiały prasowe
dwjw33m

Twoja bielizna mówi o Tobie wszystko

Potrzebujemy inteligentnych produktów, które potrafią dostosować się do naszego stylu życia i dotrzymać kroku naszej codziennej aktywności i wielozadaniowości. Bazą każdej stylizacji jest bielizna, dlatego powinna być zaprojektowana tak, by zapewnić nam komfort przez cały dzień – nieważne, gdzie jesteśmy i co robimy. To samo dotyczy bielizny modelującej – nie powinna ograniczać ruchów, lecz zapewniać komfort od od rana do wieczora… od poranku w biurze aż po wieczór w barze!

Źródło: Materiały prasowe

Taka właśnie jest bielizna Shape Smart - modelująca bielizna nowej generacji oraz Fit Smart – pierwszy inteligentny biustonosz Triumph, który ma tylko 5 rozmiarów dopasowujących się do miseczek. W tym sezonie kolekcje zostały poddane prawdziwie wakacyjnej metamorfozie i są dostępne w soczystych odcieniach Bright Blue i Malaga.

Informacja prasowa: Triumph
dwjw33m

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dwjw33m
dwjw33m