Trwa ładowanie...
Informacja prasowa

Domodi x WP Fashion Show – wyjątkowy event online na 10-lecie Domodi

26 października 2021 odbędzie się Domodi x WP Fashion Show. Event online jest akcją specjalną zorganizowaną z okazji 10-lecia istnienia marki Domodi, we współpracy z Wirtualną Polską. Wspierają go partnerzy oraz goście specjalni: gwiazdy i eksperci modowi. Jest to jedyne takie wydarzenie w Polsce, skierowane do wszystkich, którzy o modzie chcą wiedzieć jak najwięcej.

Share
Źródło: Materiały prasowe
d32ati6

Co to jest Domodi x WP Fashion Show? Wydarzenie Domodi x WP Fashion Show to połączenie rozmów na temat trendów i prezentacji zbioru inspiracji na sezon jesień-zima 2021/2022. Premiera będzie miała miejsce na platformie YouTube na kanale Domodi.pl, na stronie głównej WP.pl oraz oraz na stronie wydarzenia fashionshow.domodi.pl, z darmowym wstępem wszystkich zainteresowanych. Będzie to okazja do wymiany wiedzy, porad i opinii o modzie. Nadrzędnym celem wydarzenia jest zachęcenie uczestników do budowania swojej indywidualności i wizerunku w oparciu o najnowsze nowinki modowe oraz dzielenie się inspiracjami do wykorzystania w codziennych lookach.

Domodi x WP Fashion Show – wyjątkowy event online na 10-lecie Domodi materiały partnera
Domodi x WP Fashion Show – wyjątkowy event online na 10-lecie Domodi Źródło: materiały partnera

Fashion Show jest formą świętowania 10-lecia istnienia marki Domodi. Dokładnie w 2011 roku Domodi.pl pojawiło się w przestrzeni internetowej jako niewielki startup, a dziś jest jedną z największych i najważniejszych platform e-commerce w Polsce. Serwis Domodi podpowiada, jak robić zakupy mądrze, pomaga wyszukiwać rzeczy w dobrych cenach, co odzwierciedlają liczne akcje specjalne i wydarzenia. Eventowi partnerują znane polskie marki – Modna Kiecka, Nobobags i Born2be oraz goście specjalni, czyli popularne gwiazdy i eksperci modowi.

d32ati6

Czego możesz spodziewać się na evencie Domodi x WP Fashion Show? Struktura wydarzenia Domodi x WP Fashion Show została podzielona na trzy części. W każdej z nich zostanie zaprezentowana najnowsza kolekcja jednego z trzech partnerów eventu. Prezentacje będą miały formę krótkiego modowego filmu, w których mogą zainteresować Cię stylizacje stworzone z ubrań i dodatków w przystępnych cenach. W każdej z części odbędą się też interesujące rozmowy o modzie:

●     o stylowej szafie, którą można oprzeć nie tylko o jesienno-zimowe trendy, ale przede wszystkim o własny gust, swoją osobowość i ponadczasowe klasyki

●     o najmodniejszych dodatkach

●     o modzie multifunkcjonalnej, czyli jak dostosować garderobę do siebie i sprawić, żeby jedna rzecz służyła na wiele okazji.

Domodi x WP Fashion Show – wyjątkowy event online na 10-lecie Domodi materiały partnera
Domodi x WP Fashion Show – wyjątkowy event online na 10-lecie Domodi Źródło: materiały partnera

Dodatkowo w trakcie eventu na uczestników czekają limitowane czasowo rabaty na nowe kolekcje marek dostępnych na Domodi oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

d32ati6

Kiedy, gdzie i jak dołączyć do wydarzenia Domodi x WP Fashion Show? Event odbędzie się we wtorek 26 października 2021 o godzinie 17:30 na stronie głównej WP.pl, na kanale Domodi.pl platformie YouTube oraz na stronie wydarzenia fashionshow.domodi.pl. Wstęp jest bezpłatny, nie wymaga rejestracji, liczba widzów jest nieograniczona. Na wydarzenie dołączyć może każdy. Jedyne, co musisz zrobić, to zarezerwować wolny wieczór.

Bądź na bieżąco, poznaj prelegentów oraz prowadzącą w najbliższych dniach! Udostępnij informacje o evencie w swoich social media i zaproś znajomych.

Informacja prasowa
d32ati6

Podziel się opinią

Share
d32ati6
d32ati6