GwiazdyElegancja w znakomitym wydaniu. Viola Piekut postawiła na błysk i nie miała sobie równych

Elegancja w znakomitym wydaniu. Viola Piekut postawiła na błysk i nie miała sobie równych

Źródło zdjęć: © materiały partnera
20.09.2022 10:42

Po dłuższej przerwie, odbył się długo wyczekiwany Bal Nocy Letniej organizowany przez Fundację TVN "Nie jesteś sam". Była to już 11. edycja tego niezwykłego wydarzenia, podczas którego to dobroczynność gra pierwsze skrzypce. Dochód z biletów i licytowanych przedmiotów przeznaczony jest bowiem na rzecz podopiecznych fundacji. Lista gości jest długa, bo każdy z utęsknieniem i ogromnym sentymentem wyczekiwał tego wyjątkowego w każdym calu wieczoru

To również jedno z ważniejszych, modowych wydarzeń organizowanych w stolicy, a kreacje, które się na nim pojawiają są następnie wspominane i pokazywane w licznych magazynach modowych oraz mediach społecznościowych. Nie mogło na nim zabraknąć projektantki Violi Piekut, której suknia przygotowana specjalnie na tę okoliczność, stała się jedną z najbardziej zachwycających kreacji wieczoru. Tak misternego wykonania dawno nie widziały żadne oczy, a drobne elementy… lustra użyte w sprowadzonej z Paryża tkaninie, były najpiękniejszym zaskoczeniem "czerwonego"dywanu.

Krój sukni zawierał charakterystyczne dla projektantki elementy asymetrii i podkreślał jej idealną figurę. Kolor kreacji zaś, jak i dokładnie przemyślanych dodatków z domu mody Givenchy, to niecodzienne odcienie srebra. Całość robiła piorunujące wrażenie, a w połączeniu z klasą, którą reprezentuje sobą projektantka - sprawiała, że była to najbardziej zauważalna kreacja wieczoru!

© materiały partnera

Wśród gości znaleźli się również Katarzyna Kolenda-Zaleska, która jest prezeską fundacji, Paulina Krupińska, Małgorzata Rozenek - Majdan, Anna Dereszowska, Agnieszka Dygant, Agnieszka Woźniak-Starak, Joanna Przetakiewicz, Małgorzata Socha, Anna Starmach, Andrzej Sołtysik, Krzysztof Skórzyński i wiele innych znanych osobistości ze świata mediów, kultury, sportu i mody.

© materiały partnera
Źródło artykułu:Materiał Partnera
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także