Trwa ładowanie...
Informacja prasowa: Answear

Enjoy Life – nowa kolekcja marki answear.LAB

Ciesz się życiem! Takie przesłanie niesie ze sobą najnowsza kapsułowa kolekcja marki answear.LAB- Enjoy Life. Linia inspirowana stylem après-ski sprawdzi się rewelacyjnie nie tylko w górach, ale i w mieście. Te niezwykłe propozycje, zapewnią Ci ciepło, wygodę i modny wygląd podczas zimowych szaleństw nawet w najmroźniejsze dni!

Share
Enjoy Life – nowa kolekcja marki answear.LAB inspirowana stylem après-ski, z którą przygotujesz się na zimowe szaleństwa nie tylko na stoku!Enjoy Life – nowa kolekcja marki answear.LAB inspirowana stylem après-ski, z którą przygotujesz się na zimowe szaleństwa nie tylko na stoku!Źródło: materiały partnera
d3y5zc5

Zima to jedna z najpiękniejszych pór roku. Mimo, iż potrafi być naprawdę mroźna, to oprószone śniegiem drzewa i drogi tworzą wspaniały krajobraz i zachęcają do aktywności poza domem. Bez względu na to, czy jesteś fanką sportów zimowych i podziwiasz górską scenerię ze stoków, czy właśnie organizujesz rodzinną bitwę na śnieżki w pobliskim parku, ważne byś czerpała radość z tych codziennych drobnych przyjemności! Właśnie z myślą o wyłapywaniu pozytywnych chwil i wprowadzaniu siebie w dobry nastrój marka answear.LAB stworzyła kolekcję Enjoy Life, dzięki której śnieżne szaleństwa stają się jeszcze przyjemniejsze!

"Styczeń to często miesiąc zmian, przypływu nowej energii i chęci do działania. To też czas noworocznych postanowień. answear.LAB w nowym roku chce dalej inspirować wszystkie kobiety, by czerpały z życia jak najwięcej. Magia tkwi w każdej sekundzie, nawet tej mroźnej. Dlatego by nie tracić żadnej z nich, stworzyliśmy kolekcję Enjoy Life, która ma zapewnić komfort, ciepło i modny wygląd w każdych warunkach- na mieście i stoku." – mówi Agnieszka Korsak, dyrektorka marki answear.LAB.

Źródło: materiały partnera
Enjoy Life – nowa kolekcja marki answear.LAB inspirowana stylem après-ski, z którą przygotujesz się na zimowe szaleństwa nie tylko na stoku!

W kapsule znajdziemy elementy garderoby typowe dla tej pory roku, ale w nowej, pozytywnej wersji: grube swetry i kardigany z modnymi geometrycznymi i alpejskimi motywami, pikowane kurtki i bezrękawniki, dzianinowe komplety, płaszcze o wyrazistej, misiowatej fakturze oraz moc dodatków: szale z charakterystycznym, rozmytym pasiastym wzorem, czapki, śniegowce, workery. Wszystkie te propozycje sprawdzą się zarówno w trakcie zimy w mieście, jak i będziemy mogły je zabierać na ferie, by służyły nam w czasie après-ski.

Kolekcja dostępna jest wyłącznie w sklepie internetowym Answear.com

Informacja prasowa: Answear
d3y5zc5
d3y5zc5
d3y5zc5