Trwa ładowanie...
d1xjpoo
Ludzie

Finał Miss Earth Poland 2018 już wkrótce!

6 września w Teatrze Capitol w Warszawie, podczas finałowej gali polskiej edycji jednego z największych konkursów piękności na świecie, zostanie wybrana Miss Earth Poland. Zwyciężczyni będzie reprezentować nasz kraj w listopadzie na światowym finale Miss Earth na Filipinach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dominika Szymańska Miss Earth Poland 2017
Dominika Szymańska Miss Earth Poland 2017 (Forum)
d1xjpoo

Organizatorami polskiej edycji wyborów od 2018r. jest znana para – Francys Barraza-Sudnicka i Łukasz Czarnecki. Tancerz i modelka – reprezentantka Polski i Wenezueli w światowych konkursach miss. Poznali się na planie programu „Taniec z Gwiazdami”, gdzie tworzyli parę w 9 edycji show.

- Brałam udział w 12 światowych wyborach Miss i to właśnie Miss Earth zapamiętałam jako konkurs wyjątkowy, który niesie głębsze przesłanie. Reprezentantki poszczególnych krajów angażują się w akcje proekologiczne, promujące ochronę środowiska i zrównoważoną konsumpcję. Stają się ambasadorkami tych jakże ważnych – szczególnie dziś – działań na rzecz powstrzymania degradacji naszej planety. – mówi Francys Barraza Sudnicka, która reprezentowała Polskę na Miss Earth w 2006r.
Partnerami globalnymi konkursu są m.in. ONZ, Greenpeace i WWF.

14 pięknych Polek. Wyjątkowe kreacje od czołowych projektantów. Koncert Mateusza Ziółko i Kasi Dereń. Show w wykonaniu uczestników "Tańca z Gwiazdami".

d1xjpoo

Piękne finalistki podczas gali w Teatrze Capitol zaprezentują się w kreacjach koktajlowych, kostiumach kąpielowych LiParie i sukniach wieczorowych od Laurelle.

Organizatorzy zapewnili dla Gości gali wyjątkową oprawę artystyczną. Muzycznymi gwiazdami wieczoru będą:
- Mateusz Ziółko, jeden z najpopularniejszych obecnie artystów w Polsce, pianista, zwycięzca The Voice of Poland, gwiazda nowej edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”,
- Kasia Dereń, jedna z najzdolniejszych polskich wokalistek, obdarzona wielkim głosem. Finalistka The Voice of Poland, występowała na topowych scenach z czołowymi muzykami.

Galę uświetni pokaz tańca towarzyskiego z udziałem znanych z telewizyjnego show „Taniec z Gwiazdami” Janji Lesar oraz Krzysztofa Hulboja.

O popularność konkursu dbają znani organizatorzy – Francys Barraza Sudnicka, polsko-wenezulska miss i modelka, finalistka Miss Earth, Miss Universe, Miss Tourism oraz Łukasz Czarnecki - finalista mistrzostw świata i Polski w tańcach towarzyskich, uczestnik 10 edycji "Tańca z Gwiazdami".

Miss Earth to jeden z najbardziej prestiżowych i znaczących międzynarodowych konkursów piękności na świecie; odbywa się od 2001 roku w Manili na Filipinach.
Priorytetami, jakimi kierują się organizatorzy oraz uczestnicy konkursu, są wspieranie odnowy środowiska naturalnego, promowanie świadomości ekologicznej, pomoc ubogim oraz wzmacnianie poczucia wspólnoty w celu dbania o Ziemię.

Co roku w finale Miss Earth bierze udział 90 uczestniczek z całego świata. Zwyciężczyni Miss Earth staje się ambasadorką kampanii na rzecz ochrony środowiska na całym świecie. Motto „Beauties for a cause” (pl. „Piękno z przesłaniem„) nawiązuje do naszej misji, którą jest odkrywanie prawdziwego kobiecego piękna – nie tylko zewnętrznego, ale także tego, które kryje w sobie każda kobieta.

Bilety na galę finałową są do nabycia na stronach Teatru Capitol, Eventim i eBilet.

d1xjpoo

Podziel się opinią

Share

d1xjpoo

d1xjpoo