ycipk-w3aloi
Ludzie

Finał Miss Earth Poland 2018 już wkrótce!

6 września w Teatrze Capitol w Warszawie, podczas finałowej gali polskiej edycji jednego z największych konkursów piękności na świecie, zostanie wybrana Miss Earth Poland. Zwyciężczyni będzie reprezentować nasz kraj w listopadzie na światowym finale Miss Earth na Filipinach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dominika Szymańska Miss Earth Poland 2017
Dominika Szymańska Miss Earth Poland 2017 (Forum)
ycipk-w3aloi

Organizatorami polskiej edycji wyborów od 2018r. jest znana para – Francys Barraza-Sudnicka i Łukasz Czarnecki. Tancerz i modelka – reprezentantka Polski i Wenezueli w światowych konkursach miss. Poznali się na planie programu „Taniec z Gwiazdami”, gdzie tworzyli parę w 9 edycji show.

- Brałam udział w 12 światowych wyborach Miss i to właśnie Miss Earth zapamiętałam jako konkurs wyjątkowy, który niesie głębsze przesłanie. Reprezentantki poszczególnych krajów angażują się w akcje proekologiczne, promujące ochronę środowiska i zrównoważoną konsumpcję. Stają się ambasadorkami tych jakże ważnych – szczególnie dziś – działań na rzecz powstrzymania degradacji naszej planety. – mówi Francys Barraza Sudnicka, która reprezentowała Polskę na Miss Earth w 2006r.
Partnerami globalnymi konkursu są m.in. ONZ, Greenpeace i WWF.

14 pięknych Polek. Wyjątkowe kreacje od czołowych projektantów. Koncert Mateusza Ziółko i Kasi Dereń. Show w wykonaniu uczestników "Tańca z Gwiazdami".

ycipk-w3aloi

Piękne finalistki podczas gali w Teatrze Capitol zaprezentują się w kreacjach koktajlowych, kostiumach kąpielowych LiParie i sukniach wieczorowych od Laurelle.

Organizatorzy zapewnili dla Gości gali wyjątkową oprawę artystyczną. Muzycznymi gwiazdami wieczoru będą:
- Mateusz Ziółko, jeden z najpopularniejszych obecnie artystów w Polsce, pianista, zwycięzca The Voice of Poland, gwiazda nowej edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”,
- Kasia Dereń, jedna z najzdolniejszych polskich wokalistek, obdarzona wielkim głosem. Finalistka The Voice of Poland, występowała na topowych scenach z czołowymi muzykami.

Galę uświetni pokaz tańca towarzyskiego z udziałem znanych z telewizyjnego show „Taniec z Gwiazdami” Janji Lesar oraz Krzysztofa Hulboja.

O popularność konkursu dbają znani organizatorzy – Francys Barraza Sudnicka, polsko-wenezulska miss i modelka, finalistka Miss Earth, Miss Universe, Miss Tourism oraz Łukasz Czarnecki - finalista mistrzostw świata i Polski w tańcach towarzyskich, uczestnik 10 edycji "Tańca z Gwiazdami".

ycipk-w3aloi

Miss Earth to jeden z najbardziej prestiżowych i znaczących międzynarodowych konkursów piękności na świecie; odbywa się od 2001 roku w Manili na Filipinach.
Priorytetami, jakimi kierują się organizatorzy oraz uczestnicy konkursu, są wspieranie odnowy środowiska naturalnego, promowanie świadomości ekologicznej, pomoc ubogim oraz wzmacnianie poczucia wspólnoty w celu dbania o Ziemię.

Co roku w finale Miss Earth bierze udział 90 uczestniczek z całego świata. Zwyciężczyni Miss Earth staje się ambasadorką kampanii na rzecz ochrony środowiska na całym świecie. Motto „Beauties for a cause” (pl. „Piękno z przesłaniem„) nawiązuje do naszej misji, którą jest odkrywanie prawdziwego kobiecego piękna – nie tylko zewnętrznego, ale także tego, które kryje w sobie każda kobieta.

Bilety na galę finałową są do nabycia na stronach Teatru Capitol, Eventim i eBilet.

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-w3aloi

ycipk-w3aloi
ycipk-w3aloi