Trwa ładowanie...
d16xyq9
Megafon.pl
Ludzie

"Fortitude" z drugim sezonem

Brytyjski kryminał "Fortitude", znany również w Polsce, doczeka się drugiej odsłony.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Fortitude" z drugim sezonem
(Crystal Pictures/Newspix.pl)
d16xyq9

Brytyjski kryminał "Fortitude", znany również w Polsce, doczeka się drugiej odsłony. Zachęcona międzynarodowym sukcesem telewizja Sky Atlantic postanowiła kontynuować realizację swojego nietypowego, gdyż rozgrywającego się na kole podbiegunowym, serialu. Nad nowymi odcinkami pracować będzie pomysłodawca cyklu - Simon Donald. - To zaszczyt, że mogę powrócić do Fortitude - komentuje scenarzysta.

- To miejsce, w którym to, co rzeczywiste i to, co budzi lęk, żyje obok siebie, w którym stare sekrety wdzierają się w mroźne światło arktycznego dnia. Nigdy wcześniej w takim miejscu nie byłem i nie mogę się doczekać powrotu. Kiedy obejrzeć "Fortitude" sprawdzisz w programie telewizyjnym tv.wp.pl

Przypomnijmy, że Fortitude to nazwa miasteczka, w którym rozgrywa się akcja. W odizolowanej od świata miejscowości dochodzi do serii brutalnych morderstw. Ich zagadkę stara się rozwiązać przybyły z Londynu detektyw Morton Baldwell (Stanley Tucci). Lokalne władze jego obecność przyjmują z jeszcze większym chłodem niż przyroda.

d16xyq9

Poza Tuccim w pierwszym sezonie serialu zagrali Richard Dormer, Sofie Grabol, Michael Gambon, Johnny Harris, Christopher Eccleston i Jessica Raine.

W Polsce premierowo kryminał pokazuje telewizja ale kino+.

(Megafon.pl/ma)

Na zdjęciu członkowie obsady serialu: Richard Dormer, Luke Treadaway i Sienna Guillory.

POLECAMY:

* "House of Cards" po raz czwarty*

* "Miasteczko Twin Peaks" bez Davida Lyncha*

* "Pamiętniki wampirów" bez Niny Dobrev*

d16xyq9

Podziel się opinią

Share
d16xyq9
d16xyq9