Trwa ładowanie...
Artykuł sponsorowany

Framky - jak z obrazka. Gotowa galeria bez żadnego wiercenia

Stwórz własną galerię ścienną. Samodzielnie ją zaprojektuj, a potem zawieś bez użycia narzędzi i niczyjej pomocy. Jak to możliwe? Dzięki specjalnemu szablonowi mocowania, dekorowanie mieszkania jeszcze nigdy nie było takie proste

Share
Kompozycja obrazów Framky Kompozycja obrazów Framky Źródło: materiały partnera
d4iofz8

Chcesz się poczuć jak w domku na wsi? W stylowym lofcie? A może jednak wolisz skandynawski klimat? Trochę nowoczesności albo fantazja kolorów? Nic tak nie odmienia wnętrza jak niepowtarzalna domowa galeria. Nie jeden obraz, ale cała kompozycja obrazów, która przyciąga wzrok i nadaje wnętrzu niepowtarzalny styl. Myślisz, że to problem dopasować do siebie plakaty, a potem równo i z pomysłem zawiesić je na ścianie? Teraz już żaden!

Kompozycja obrazów Framky materiały partnera
Kompozycja obrazów Framky Źródło: materiały partnera

Kompozycja obrazów - bez użycia wiertarki

Na polskim rynku pojawiło się właśnie się Framky, idealne rozwiązanie, które każdemu ułatwi stworzenie niepowtarzalnej kompozycji obrazów. Nie jesteś specjalistą od sztuki? Nie szkodzi! Praktyczny konfigurator pomoże ci w wyborze stylu, kolorystyki galerii, a kilka wariantów kompozycyjnych będziesz mógł nawet obejrzeć na swojej ścianie przy użyciu rozszerzonej rzeczywistości (AR). Zawieszenie obrazów potrwa tylko kilka minut. Twoje rysunki dotrą do ciebie już oprawione w drewniane ramki wraz ze specjalnych wieszakami samoprzylepnymi i szablonem w skali 1:1, dzięki któremu – bez wiercenia i niszczenia ściany – powiesisz swoje rysunki idealnie równo. Wszystko zapakowanie jest w jedno ekologiczne pudełko, w którym nie ma ani grama plastiku.

Kompozycja obrazów Framky - Markowy styl materiały partnera
Kompozycja obrazów Framky - Markowy styl Źródło: materiały partnera

Stworzyliśmy Framky, aby spełniać marzenia naszych klientów o wspaniałych domowych galeriach. Uwielbiamy też ułatwiać im życie, stąd pomysł na unikatowy system mocowania – patent, którego do tej pory jeszcze na polskim rynku nie było. Nasze produkty mają zachwycać przez wiele lat, dlatego wykorzystujemy do ich produkcji wyłącznie materiały najwyższej jakości. Stawiamy na naturalne surowce, nie szkodząc jednocześnie środowisku – w zamian za każde wykorzystane drzewo, sadzimy dwa kolejne – mówi Łukasz Olek, założyciel Framky.

Framky - quick installation system

Podziwiaj sztukę, a nie refleksy świetlne!

Żadnej szyby czy płyty pleksi, wyłącznie niczym niezakłócone piękno. Wykorzystywana przez Framky unikatowa technologia wydruku sprawia, że przygotowane grafiki nie potrzebują dodatkowej ochrony przed światłem. Prędzej się znudzą niż zblakną – firma daje gwarancję zachowania oryginalnego koloru na 30 lat. Więcej informacji znajdziesz na framky.pl.

Źródło: materiały partnera
Artykuł sponsorowany
d4iofz8
d4iofz8
d4iofz8