Trwa ładowanie...
Materiał Partnera
grinch
Materiał partnera
02-12-2022 11:54
Materiał partnera: INEA

Grinch i inne kultowe filmy świąteczne. Czy znasz je wszystkie?

Jesień i zima to doskonały czas na wprawianie się w świąteczny klimat. Oprócz dekoracji: choinki, śnieżynek czy pachnących przyprawami korzennymi świec, warto włączyć świąteczne filmy i ukryć się podczas seansu pod ciepłym kocem z kubkiem gorącego kakao. Sprawdź, jakie kultowe tytuły warto znać.

Share
 Źródło: Pexels
d3otgv6

Kultowe filmy świąteczne – czy znasz je wszystkie?

Wiele osób nie wyobraża sobie okresu przedświątecznego i samych świąt Bożego Narodzenia bez odpowiedniej oprawy filmowej. Czy znasz wszystkie najpopularniejsze tytuły? Przekonaj się już teraz!

1.   "Kevin sam w domu"

Nieodłącznym elementem świąt Bożego Narodzenia jest film "Kevin sam w domu", a także druga część przygód młodego, dzielnego chłopca, czyli "Kevin sam w Nowym Jorku". To tytuły, które łączą pokolenia. Nieprzerwanie od 1992 roku produkcja ta jest emitowana w polskich stacjach telewizyjnych. To swego rodzaju tradycja. Niektórym osobom trudno uwierzyć, że odtwórca roli głównego bohatera, Macaulay Culkin, to dziś dorosły mężczyzna.

2.   "To właśnie miłość"

"To właśnie miłość" to niezwykle ciekawy film, którego fabułę tworzą historie miłosne bohaterów. Każdy wątek przedstawia zupełnie inny rodzaj miłości: romantycznej, rodzinnej, przyjacielskiej, itd. W głównych rolach występują same gwiazdy, takie jak Hugh Grant, Keira Knightley czy Bill Nighy.

d3otgv6

3.   "Grinch: Świąt nie będzie"

Grinch to jedna z najbardziej znienawidzonych postaci kinowych. Nic w tym dziwnego, ponieważ ten mały, zazdrosny i psotny stwór chce zniszczyć święta Bożego Narodzenia. Czy jego plan się powiedzie? Przekonaj się o tym sam/a!

4.   "Opowieść wigilijna"

Powstała na podstawie książki Charlesa Dickensa "Opowieść wigilijna" opowiada o Ebezenerze Scrooge’u. Głównego bohatera można nazwać próżnym i złym człowiekiem, jednak po tym, gdy nawiedzają go trzy duchy, postanawia on odkupić swoje winy i powrócić na dobrą drogę.

5.   "Listy do M"

"Listy do M" to polski film, który doczekał się już 5 części. Tę produkcję można porównać do wcześniej wymienionego filmu "To właśnie miłość". W rodzimej wersji również spotykamy się z bohaterami, którzy mierzą się z zawiłościami uczuć w najpiękniejszej, świątecznej oprawie.

INEA telewizja, która wprowadzi Cię w świąteczny klimat Jeśli już nie możesz doczekać się świątecznego seansu, zadbaj wcześniej o wybór idealnej oferty telewizyjnej. Jedną z lepszych propozycji na rynku oferuje INEA. Telewizja od tego dostawcy umożliwia oglądanie wyłącznie tego, na co masz ochotę. Wystarczy, że wybierzesz paczki tematyczne, które naprawdę Cię interesują. INEA telewizja sprawia, że płacisz tylko za to, co chcesz. A kiedy znudzisz się obecnymi paczkami tematycznymi kanałów, możesz je wyłączyć i zmienić na inne – w dowolnym momencie.

Telewizja HIWAY to nowoczesna oferta dla fanów dobrego kina, wiadomości, dokumentów czy programów muzycznych. Telewizja HIWAY to również wysoka jakość obrazu (4K) i dźwięku, a także dostęp do domowej wypożyczalni VOD.

Materiał partnera: INEA
d3otgv6
d3otgv6
d3otgv6