GwiazdyAleksandra Kwaśniewska odpowiada na pytania fanów

Aleksandra Kwaśniewska odpowiada na pytania fanów

Aleksandra Kwaśniewska
Aleksandra Kwaśniewska
Źródło zdjęć: © ONS.pl

23.07.2020 14:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Na najnowszym instagramowym zdjęciu Aleksandry Kwaśniewskiej fani doszukują się drugiego dna. Jeden z nich pyta o młodzieńczy bunt, inne osoby sugerują odmienny stan córki byłego prezydenta. Gwiazda odpowiada.

Aleksandra Kwaśniewska opublikowała w mediach społecznościowych z pozoru zwyczajne zdjęcie. Gwiazda podpisała je w charakterystyczny dla siebie sposób – ukrywając swoje przemyślenia w hashtagach. Komentujący je fani wcale jednak nie skupili się na stroju czy wyglądzie Kwaśniewskiej, jak to zwykle bywa. Ich uwagę przykuło coś innego.

Młodzieńczy bunt Aleksandry Kwaśniewskiej. Córka prezydenta odpowiada na komentarz fana

#chwilawytchnienia #pomiędzy #graniemlamomnapiszczałce #idzierganiemponczo – tak fotografię z tarasu podpisała Aleksandra Kwaśniewska. Gwiazda ubrana w sukienkę z etnicznymi wzorami i słomkowy kapelusz wygląda całkiem zwyczajnie. Czy to dlatego fan córki byłego prezydenta zwrócił uwagę na coś innego?

"O proszę! Piszą o pani, że była pani taka zbuntowana za młodu" – napisał pod zdjęciem fan Oli Kwaśniewskiej. Gwiazda początkowo odpisała tylko: "he?", ale gdy fan odpowiedział fragmentem tekstu o córce prezydenta, ta odniosła się do rewelacji. "Też mi bunt, nie chcieć pokazywać się publicznie" – odpowiedziała.

Inne osoby z kolei zaczęły insynuować, że Aleksandra Kwaśniewska jest w ciąży. "Ręka na brzuszku?", "Też o tym pomyślałam", "Czyżby coś było na rzeczy?". Na te komentarze nie odpisała już córka byłego prezydenta. Zrobiła to za nią jedna z fanek: "A to twój brzuch, że pytasz? Warto się zastanowić, zanim się zada głupie pytania" – napisała.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (175)
Zobacz także