GwiazdyAnna Lewandowska pokazała słodkie zdjęcie Klary i Laury. Aż miło popatrzeć

Anna Lewandowska pokazała słodkie zdjęcie Klary i Laury. Aż miło popatrzeć

Anna i Robert Lewandowscy
Anna i Robert Lewandowscy
Źródło zdjęć: © ONS.pl

25.07.2020 15:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Anna Lewandowska chętnie publikuje na Instagramie rodzinne fotografie. Tym razem na jej InstaStory pojawiły się dwa przepiękne zdjęcia Klary i Laury. Są naprawdę rozczulające i pokazują, jaką siostrą jest mała Klara.

Annie i Robertowi Lewandowskim udało się stworzyć szczęśliwą rodzinę. Mają dwie córki - 3-letnią Klarę i niespełna 3-miesięczną Laurę. Rodzina każdą wolną chwilę stara się spędzać razem. Na najnowszych fotografiach, które opublikowała trenerka widać, jaka relacja łączy jej dwie pociechy. Aż miło popatrzeć.

Anna Lewandowska pokazała wspólne zdjęcie Klary i Laury

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski 6 maja 2020 roku po raz drugi zostali rodzicami. Na świecie powitali drugą córkę, która otrzymała imię Laura. Nie ma wątpliwości, że Klara Lewandowska, starsza córka małżeństwa nie mogła doczekać się rodzeństwa. Jaka relacja łączy siostry?

Trenerka właśnie podzieliła się z fanami uroczym zdjęciem córek. Klara i Laura wyglądają przesłodko. Starsza pociecha Lewandowskich ewidentnie jest zapatrzona w siostrę.

Klara czule nachyla się nad Laurą, wyciągając do niej rączkę. Ubrana w zielony komplet córka Lewandowskich sprawia wrażenie naprawdę troskliwej siostry. Widać, że z radością przyjęła nowego członka rodziny.

Klara i Laura, córki Anny i Roberta Lewandowskich
Klara i Laura, córki Anny i Roberta Lewandowskich© Instagram @annalewandowskahpba
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (34)
Zobacz także