GwiazdyOla Żebrowska opublikowała odważne zdjęcie. Internauci poruszeni

Ola Żebrowska opublikowała odważne zdjęcie. Internauci poruszeni

Aleksandra Żebrowska opublikowała zdjęcie "nude"
Aleksandra Żebrowska opublikowała zdjęcie "nude"
Źródło zdjęć: © ONS | Daniel Wysocki
Agnieszka Mazur-Puchała

18.11.2020 18:20, aktual.: 02.03.2022 10:49

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Aleksandra Żebrowska na swoim koncie na Instagramie opublikowała post, który wywołał lawinę komentarzy. Żona polskiego aktora pochwaliła się zdjęciem, na którym widać jej ciążowy brzuch. Bez retuszu – każdy może zobaczyć, że ma rozstępy i cellulit.

Ola Żebrowska znana jest ze swojej otwartości i braku koloryzowania. To taka typowa dziewczyna z sąsiedztwa – bez przesadnego makijażu, naturalna, nie zawsze idealna. I właśnie w tym tkwi jej urok. Za to cenią ją sobie fani na Instagramie, o czym świadczą liczne pochlebne komentarze pod postami Oli.

"Nude" Oli Żebrowskiej. Brzuszek i rozstępy

Zdjęcie Oli Żebrowskiej wywołało ogromny odzew fanów na Instagramie. Próżno tam jednak szukać negatywnych uwag na temat jej wyglądu. Komentarze są bardzo pozytywne. Użytkownicy chwalą Olę Żebrowską za odwagę i dystans do siebie. Piszą też, że wygląda po prostu pięknie.

I nic dziwnego, bo żona Michała Żebrowskiego zachwyca swoją naturalnością. Niemal każda kobieta w ciąży ma na swoim brzuchu rozstępy. Uda prawie każdej Polki zdobi "skórka pomarańczowa". Dla większości kobiet to powód do wstydu oraz kompleksów, dlatego za wszelką cenę starają się ukryć "defekty" własnego ciała. Zupełnie niepotrzebnie. Postawa Aleksandry Żebrowskiej, czyli osoby publicznej zasługuje tu na pochwałę – dzięki takim zdjęciom Polki dostrzegają, że są "normalne" i wcale nie muszą się wstydzić tego, jak wyglądają. Niewiele jest w Polsce celebrytek, które potrafią się tak obnażyć. A szkoda.

Zobacz również:

Michał Żebrowski poślubił Olę 20 czerwca 2009 roku. Para do tej pory doczekała się już trzech synów: Franciszka, Henryka i Feliksa.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (58)
Zobacz także