Seks i Związki
08-08-2007 (15:51)

Homoseksualizm kobiecych idoli

Niemal każda kobieta śledząc mecz siatkówki czy piłki nożnej znajdzie na boisku jakiegoś przystojniaka. Prawda o sportowych idolach może być zaskakująca.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Homoseksualizm kobiecych idoli
(JupiterImages/EAST NEWS)
WP

Niemal każda kobieta śledząc mecz siatkówki czy piłki nożnej znajdzie na boisku jakiegoś przystojniaka. Prawda o sportowych idolach może być zaskakująca.

Oglądając zawody sportowe panie nie zwracają uwagi na taktykę czy wynik, ale na biegających po boisku mężczyzn. Często to bogaci, wspaniale zbudowani, przystojni faceci z kształtnymi pośladkami - dla wielu kobiet idealni kandydaci na życiowego partnera. Tymczasem coraz częściej okazuje się, że są gejami. Poznaj prawdę o sportowych idolach kobiet.

Orgie i świątynie rozpusty

WP

Brukowce, głównie w Wielkiej Brytanii, regularnie donoszą o wspólnych wypadach do agencji towarzyskich lub orgiach organizowanych przez piłkarzy tamtejszych drużyn. Apartamenty luksusowych hoteli, w których nocują futboliści, nierzadko zamieniają w świątynie rozpusty.

Kilkunastu młodych zawodników, najdroższy alkohol, często też narkotyki, a do tego kobiety zamówione z agencji towarzyskich lub poznane przed chwilą w hotelowym barze. Co dzieje się później, łatwo sobie wyobrazić - wielogodzinny seks, leżące obok siebie nagie ciała, a później bardzo wysokie rachunki…

Podobne rozrywki fundują sobie nie tylko piłkarze z Europy, ale także zawodnicy amerykańskich lig futbolu amerykańskiego, baseballa, koszykówki i hokeja.

DZIEWCZYNY Z AGENCJI

WP

SEKSOTEKI I SWINGERSI

CHODZI TYLKO O SEKS...
Zazwyczaj zarabiają miliony dolarów rocznie, więc stać ich na każdą zachciankę - także na sfinansowanie luksusowej orgii dla grupy kolegów z drużyny. Okazuje się jednak, że powody, dla których się je organizuje, często nie są takie oczywiste.

Seksualne ekscesy to przykrywka

- Warto zastanowić się, co się kryje za ujawnianymi co jakiś czas przypadkami ekscesów seksualnych, jakich dopuszczają się sportowcy – pisał w swojej autobiografii David Kopay, były gwiazdor futbolu amerykańskiego, który po zakończeniu kariery w latach 70-tych ujawnił, że jest gejem.

WP

– Czy ci chłopcy chcą udowodnić jeden drugiemu swoją męskość? A może używają kobiet jako wymówki, by mieć wspólne przeżycia seksualne z innymi kolegami z drużyny? Gdy grałem w NFL [zawodowa liga futbolu amerykańskiego w USA), brałem udział udział w seksie grupowym z udziałem kobiet tylko dlatego, że obok mnie seks uprawiali mężczyźni, inni gracze – wyznał Kopay.

Na pierwszy rzut oka sportowcy to idealni kandydaci na męża, o których śni wiele kobiet. To dla nich oglądają mecze piłki nożnej i czekają na krótkie spojrzenia kamer na swoich idoli. Później wystają przed szatniami piłkarzy, z których wychodzą przystojni mężczyźni ubrani w najmodniejsze ciuchy, brylantową biżuterię, z idealnie ułożonymi włosami. Wsiadają do swoich lśniących aut, by pojechać odpocząć w wielkiej willi z basenem.

Stałym elementem meczu piłkarskiego czy siatkarskiego jest poklepywanie się zawodników po pośladkach, wspólne pocałunki po strzeleniu gola, czułe uściski po wygranym meczu.

Co się dzieje w szatniach?

WP

Do tego dochodzą skrywane przez kibicami rytuały szatni. Wspólne prysznice oraz nagość i rubaszne dowcipy o organach płciowych i kobietach to całkowicie oczywista rzecz.

DZIEWCZYNY Z AGENCJI

SEKSOTEKI I SWINGERSI

CHODZI TYLKO O SEKS...
Nikt nie twierdzi, że każdy gwiazdor sportu jest gejem, a w ten daje tylko upust swoim głęboko skrywanym żądzom. Wśród zawodników uprawiających sporty drużynowe odsetek gejów jest zapewne taki sam, jak w innych grupach społecznych i waha się pomiędzy 1 a 3 proc. Pewnie w wielu drużynach nie ma ich wcale, w innych będzie ich więcej.

WP

Złamany mit supermanów

Kto z gwiazdorów futbolu jest homoseksualistą? W Europie to temat tabu, więc oficjalnie nic na ten temat nie wiadomo.

– Gdyby zawodnicy zaczęli przyznawać się do swojej orientacji to złamany zostałby mit supermanów. Te wszystkie pocałunki, uściski czy poklepywanie się przestałoby być dla wielu takie naturalne. Powstałby problem. Do kiedy homoseksualizm zawodników uprawiających sporty zespołowe będzie tajemnicą, sprawa jest łatwiejsza – ocenia sytuację w Europie jeden ze specjalistów od amerykańskiego sportu.

W USA przypadki coming outu zdarzają się już regularnie. Homoseksualne gwiazdy ligi NBA czy NFL grają nawet w reklamówkach telewizyjnych, co uznaje się za najwyższą formę wyróżnienia i akceptacji społecznej.

DZIEWCZYNY Z AGENCJI

SEKSOTEKI I SWINGERSI

CHODZI TYLKO O SEKS...

Polub WP Kobieta
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP