Trwa ładowanie...
Artykuł sponsorowany
city break
Artykuł Sponsorowany
03-10-2022 15:24
Artykuł sponsorowany eSky.pl

Jak zorganizować city break do europejskich miast?

Cały świat jest na wyciągnięcie ręki, każdy może stosunkowo niewielkim kosztem wybrać się w zagraniczną podróż. Dotyczy to w szczególności europejskich miast, które zachwycają architekturą, kuchnią czy ciekawymi atrakcjami. Nie zawsze możemy sobie pozwolić na długie wyprawy, ze względu na ograniczony czas. To dlatego coraz popularniejsze są wyjazdy w formie city breaków. Wyjaśniamy, o czym dokładnie mowa i jak zorganizować taką podróż!

 Źródło: materiały partnera
d1r6wam
d1r6wam

Każdy z nas od czasu do czasu potrzebuje chwili wytchnienia i oderwania się od obowiązków w życiu prywatnym czy zawodowym. Świetnym sposobem na to jest zawsze zmiana środowiska, w tym wyjazd i odwiedzanie nowych miejsc. Wszystko to sprawia, że nabieramy dystansu, jesteśmy w stanie w pełni odpocząć, a przy okazji choć na moment odchodzimy od codziennej rutyny. Na pewno pomoże nam to osiągnąć wyjazd w formie city break – co dokładnie kryje się pod tą nazwą? 

Czym jest city break?

Wspomnieliśmy o braku czasu i szybkich wyjazdach, by odetchnąć. Nic więc dziwnego w tym, że tak ogromnym zainteresowaniem w ostatnim czasie cieszą się wyprawy w formie city breaków. Pod pojęciem tym rozumiemy przede wszystkim krótki, kilkudniowy wyjazd do jednego z europejskich miast. Jest to świetne rozwiązanie zarówno dla osób podróżujących w pojedynkę, par, jak i rodzin z dziećmi. Celem city breaków po Europie, ale nie tylko, jest aktywne spędzenie czasu, poznanie głównych atrakcji turystycznych danego miasta czy spróbowanie lokalnych specjałów kulinarnych. Najkrócej mówiąc: mnóstwo pozytywnych doświadczeń w dość krótkim czasie. Na korzyść city breaków po europejskich miastach przemawia nie tylko to, że można je zorganizować w bardzo prosty i szybki sposób, ale przede wszystkim niskim kosztem. Aby tak się jednak stało, warto wykorzystać do tego dostępne narzędzia, w tym zapoznać się z możliwościami, które daje platforma do organizacji podróży eSky.pl.

 materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Jak zorganizować city break po Europie?

Organizacja city break nie jest skomplikowanym zadaniem, o ile odpowiednio podejdziemy do tego tematu. Pomocne może okazać się wspomniana już platforma do organizacji podróży eSky.pl, dzięki której można kompleksowo zaplanować każdy tego typu wyjazd, niezależnie od tego, jakie miejsce docelowe wybierzemy. W pierwszej kolejności warto dokładnie określić kierunek podróży, a następnie za pomocą narzędzi eSky.pl zorganizować całą wyprawę. Można to zrobić na dwa sposoby, w pierwszym przypadku wystarczy wejść na zakładkę "Okazje", wybrać miasto, z którego chcemy wyruszyć oraz kliknąć w "Szukaj okazji", a system wygeneruje najlepsze możliwe opcje, w tym korzystne cenowo oferty lotów do europejskich miast. Jeśli jednak nie mamy pomysłu na to, dokąd chcielibyśmy się wybrać, nic straconego! Powinniśmy wtedy odwiedzić zakładkę "City Break" na eSky.pl i wybrać jeden z gotowych pomysłów na wyjazd w formie pakietów City Break z lotem i noclegiem, co pozwoli zaoszczędzić nam sporo czasu i pieniędzy.

d1r6wam

Gdzie polecieć - najpopularniejsze kierunki 

Londyn, Paryż, Madryt, Barcelona, Mediolan, Ateny, Bruksela, Lizbona, Wenecja, Neapol, Wiedeń - ofert city breaków po europejskich miastach jest mnóstwo, a każda z nich równie atrakcyjna. Wszystko zależy tak naprawdę od naszych indywidualnych preferencji oraz możliwości. Do większości z tych miast dotrzemy jednak w około dwie godziny, a całą wyprawę jesteśmy w stanie zaplanować na eSky.pl. Jeśli chodzi o ciekawe kierunki, na uwagę zasługuje choćby Paryż, który zachwyca ogromną liczbą atrakcji. To miasto sztuki, monumentalnych zabytków i pysznego jedzenia, stolica Francji urzeka od pierwszych chwil i nie pozwala o sobie zapomnieć. Podobnie jak Barcelona, która urzeka klimatem, kolorytem oraz pozytywnie nastawionym do życia społeczeństwem. Łatwo wyczuć, że wybór ciekawych kierunków jest ogromny, a sama forma city break pomaga w podjęciu szybkiej decyzji o podróży! 

 materiały partnera
Źródło: materiały partnera

City break z eSky.pl - co warto wiedzieć? 

Dzięki eSky.pl każdy z nas ma możliwość zorganizowania od "a" do "z" kilkudniowej, np. weekendowej, wycieczki do któregoś z europejskich miast. Wystarczy wizyta w serwisie, wybór miejsca i za pomocą platformy można zarezerwować już nie tylko tanie połączenie lotnicze, ale również nocleg, a nawet zakupić ubezpieczenie podróżne oraz wynająć samochód, który będzie czekać na nas na miejscu. Bilety warto rezerwować z odpowiednim wyprzedzeniem, a na najlepsze okazje można liczyć po sezonie, szczególnie jesienią, gdy bilety wyraźnie tanieją. 

Artykuł sponsorowany eSky.pl
d1r6wam
d1r6wam