Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
22-01-2016 11:24

Jaki samochód kupić, kiedy jesteś kobietą z miasta

Codzienna droga do pracy, odwożenie dzieci do szkoły czy męczące podróże już od dawna nie są tylko domeną mężczyzn. Kobiety coraz częściej szukają samochodu dostosowanego do swoich potrzeb. Jaki samochód możemy polecić kobiecie z miasta?

Jaki samochód kupić, kiedy jesteś kobietą z miastaŹródło: mat. prasowy
d4bylyf
d4bylyf

Codzienna droga do pracy, odwożenie dzieci do szkoły czy męczące podróże już od dawna nie są tylko domeną mężczyzn. Kobiety coraz częściej szukają samochodu dostosowanego do swoich potrzeb. Jaki samochód możemy polecić kobiecie z miasta?

Mały samochód, o ciekawym, nowoczesnym wyglądzie, niesprawiający problemów, przy tym oszczędny. Najczęściej takich samochodów poszukują kobiety z większych miast. Autem, które idealnie pasuje do tego opisu, jest Toyota Aygo. Drobny, atrakcyjny wizualnie i zwinny samochód potrafi pozytywnie zaskoczyć nawet najbardziej wymagających. Zacznijmy od wyglądu. Uwagę przykuwa wyraźny znak X na przedzie auta i fantazyjna sylwetka. Niepowtarzalność gwarantują też temu modelowi ogromne możliwości personalizacji. Toyota pozwala na dobranie własnej kombinacji kolorów elementów karoserii, co z pewnością niejedną kobietę zainteresuje.

Aygo ma sporo atutów, które nie kończą się na fantazyjnym, trochę drapieżnym, a trochę wesołym wyglądzie. Model, jak na swoje rozmiary, jest zaskakująco przestronny. W razie wypadu w miasto z przyjaciółkami, spokojnie zmieszczą się w nim cztery dorosłe osoby, a rozmiary połączone z promieniem skrętu 4,7 m sprawiają, że to auto wydaje się być wręcz stworzone do poruszania się po mieście.

d4bylyf

Kolejnym, lecz nie najmniej istotnym atutem AYGO, jest relacja ceny do jakości. Zazwyczaj znalezienie nowego, solidnego, 4-osobowego auta w cenie poniżej 40 tysięcy złotych jest ambitnym wyzwaniem. AYGO jest bardzo solidnie skonstruowane, wnętrze wykonane jest z przyjemnych, dobrze wyglądających materiałów, a ruchome elementy, takie jak drzwi czy klapa bagażnika zachowują się w sposób charakterystyczny dla aut z wyższych segmentów. Ponadto AYGO ma bogate wyposażenie – światła LED w standardzie mówią same za siebie. Samochód z klimatyzacją, radiem i wejściem USB oraz 6 poduszkami powietrznymi to koszt rzędu 34 tysięcy złotych.

Dodatkowo Toyota skonstruowała atrakcyjny model finansowania Toyota Leasing SmartPlan, dzięki któremu AYGO może być nasze za 600 zł miesięcznie bez wpłaty własnej. Wobec ogólnie panującej opinii, że nowe samochody to niewyobrażalny wydatek, takie koszty wydają się obalać ten mit, będąc w zasięgu młodych, samodzielnych kobiet.

Materiał sponsorowany

d4bylyf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4bylyf