Trwa ładowanie...
Artykuł sponsorowany

Jakie zabawki wziąć dla dziecka na plażę?

Urlop nad morzem to jedna z najczęściej wybieranych przez rodziców form spędzania czasu z dziećmi. Jak urozmaicić naszym latoroślom dzień spędzany na plaży, aby piasek i woda się nie nudziły? Najlepiej odpowiednimi, przemyślanymi zabawkami, które zapewnią doskonałą rozrywkę. Dowiedz się, jakie zabawki wziąć dla dziecka na plażę.

 Źródło: materiały partnera
d4j771b

Zwijane silikonowe wiaderko 

Tradycyjne wiaderko jest świetne, ale dziś ma nie lada konkurencję! Niezwykłe, silikonowe zwijane wiaderko, jest poręczne i pakowne - można je bez problemu spakować i zabrać ze sobą wszędzie; z pewnością docenią je Ci, którzy mają kwatery nieco dalej oddalone od plaży. Wiaderko to nieodzowny element zabawy małego plażowicza: nadaje się do zabaw w piasku i wodzie, jest łatwe w utrzymaniu czystości. Wybieraj wiaderka i zabawki, które są wykonane z bezpiecznego i przyjaznego dla dzieci silikonu, np tego, jaki stosuje się do produkcji opakowań żywności.

Łopatka i foremki do piasku 

To klasyczny zestaw, który jest niezbędny dla małego miłośnika zabaw na plaży! Dzieci uwielbiają kopanie w piasku. Budują zamki, fosy i wulkany, robią babki, bawią się w sklep, piekarnię i wymyślając dziesiątki innych zabaw. Łopatka i komplet foremek jest po prostu konieczna, by w pełni korzystać z uroków złotego nadmorskiego piasku. Kto wie, może Twoja dziecko stworzy jedną z najpiękniejszych, dziecięcych figur piaskowych? Już dziś możesz się zainspirować: na stronie Piękne-Rzeczy.pl znajdziesz tekst o niesamowitych budowlach z piasku, oraz szereg innych przydatnych artykułów związanych z wychowaniem dzieci i recenzjami praktycznych gadżetów dla rodziców.

Samochodziki na plażę

Oczywiście mogą to być najzwyklejsze resoraki, albo wprost wymarzone na plażę: wykonane z wodoodpornych i niekorozyjnych materiałów. Lepiej, aby miały nico większa rozmiary niz tradycyjne autko Hot Wheels lub inny resorak. Wówczas łatwiej będzie odnaleźć je w piasku bez obawy, że zostaną zakopane, a dodatkowo plastikowe samochody są łatwe do utrzymania w czystości. 

d4j771b

Młyn wodny……

lub inna konstrukcja do przesypywania piasku albo wody. Idealna zabawka dla młodszych brzdąców. Uczy logicznego myślenia, a dzieci są zafascynowane przesypującą się kaskadą piasku, który musi przebyć drogę przez wszystkie elementy maszyny. Woda i piasek wprawiają koła lub inne części młyna w ruch, przez co maluch nie tylko doskonale się bawi, ale także rozwija myślenie przyczynowo-skutkowe.

Dmuchane zabawki do wody

Ponton, koło, materac, a może dmuchany łabędź? Niezależnie od tego, na jaką dmuchaną zabawkę się zdecydujesz, będzie z pewnością nie lada atrakcją! Nie tylko zapewni świetną zabawę na długie godziny, ale także będzie świetną asekuracją na morskich falach. Dmuchane zabawki pomogą dziecku swobodnie utrzymać się na wodzie. Pamiętaj jednak, by nie zostawiać ich samych w wodzie nawet z pozoru bezpieczną zabawką, która daje ciału wyporność. 

Piłka plażowa

To hit każdych wakacji spędzanych na plaży! Piłka pozwala na odrobinę aktywności i odciąga dorosłych od ciągłego leżenia na kocu. Jest świetną opcją na zintegrowanie rodziny: rozegrajcie plażowy turniej siatkówki, z nagrodą w postaci muszelki lub bursztynu za zwycięstwo!

Latawiec

Nie ma chyba takiego dziecka, które nie chciałoby choć raz puścić latawca! Szeroka plaża i duża przestrzeń nad morzem idealnie się do tego nadają, dlatego latawiec jest świetnym pomysłem na plażową zabawę! Latawiec z wygodnym drążkiem sterującym pozwala dziecku ćwiczyć refleks i uczy sterowania, a ponadto gwarantuje doskonałą zabawę!

Artykuł sponsorowany
d4j771b
d4j771b