Trwa ładowanie...
Materiał partnera: CYBEX

Jeremy Scott znów projektuje dla marki Cybex!

Wózek to najważniejszy, ale i najdroższy zakup z wyprawki dziecięcej. Powinien być bezpieczny, funkcjonalny, wygodny i lekki. Sprawdzać się na krótkich spacerach i długich wyjazdach, łatwo się składać, mieścić w bagażniku samochodowym, a za sprawą marki Cybex- musi również ładnie prezentować się na ulicy. Dlatego początek roku należy do nowej, kolejnej już kolekcji zaprojektowanej przez ikonę designu Jeremiego Scott'a.
Share
CYBEX, kolekcja PETTICOAT, gondola PRIAM LUX
CYBEX, kolekcja PETTICOAT, gondola PRIAM LUXŹródło: Materiały prasowe
d2m2gvi

Projekty Scotta zawsze prowokują i zwracają na siebie uwagę, i nie inaczej jest tym razem. Dlatego to właśnie ten artysta został wybrany po raz czwarty do zaprojektowania kolejnej kolekcji fashion dla niemieckiego pioniera branży dziecięcej - marki Cybex.

Kolekcja PETTICOAT to radość, zabawa i ekstrawagancja. Wózek, fotelik samochodowy oraz podręczna stylowa torebka odzwierciedlają odważny styl projektanta.

“Kocham kreatywność i różnorodność, w każdym aspekcie projektowania – ubrania, samochody, kostiumy sceniczne gwiazd pop, czy wózki. Podoba mi się pomysł, iż stają się one częścią czyjegoś życia”– mówi Jeremy Scott, szczegółowo opisując wizję, jaka towarzyszyła mu podczas tworzenia kolekcji PETTICOAT.

CYBEX, kolekcja PETTICOAT, siedzisko spacerowe PRIAM Materiały prasowe
CYBEX, kolekcja PETTICOAT, siedzisko spacerowe PRIAM Źródło: Materiały prasowe

Główną inspiracją projektanta byli nowocześni rodzice, którzy prowadzą aktywny i radosny tryb życia. Zasługują na design, który odzwierciedli ich osobowość i odważny styl. W nowej kolekcji Fashion PETTICOAT pojawiają się groszki w każdym rozmiarze. Legendarny hit Franka Sinatry - Polka Dots and Moonbeams, to doskonałe nawiązanie do tej kolekcji. Grochy pojawiają się w pop kulturze i świecie mody od ponad wieku. W kolekcji PETTICOAT, białe wzory prezentowane są na tle pięknej czerwonej tapicerki i z pewnością nie umkną niczyjej uwadze. Hipnotyzujący design sprawia, że spoglądając na produkt, za każdym razem pojawia się inny wzór. Wisienkę na torcie stanowi duża kokarda - wyraz czystej radości, który wywołuje uśmiech na twarzy i idealnie łączy się z całością ekskluzywnej kolekcji. Why? Because “everything is better with a bow on it!” W kolekcji PETTICOAT dostępne są: Siedzisko Spacerowe PRIAM i Gondola PRIAM LUX, Siedzisko Spacerowe MIOS i Gondola MIOS LUX oraz Fotelik samochodowy Z-i SIZE, który jednocześnie zapewnia najwyższe bezpieczeństwo podczas podróży

Materiał partnera: CYBEX

d2m2gvi

Podziel się opinią

Share
d2m2gvi
d2m2gvi