Trwa ładowanie...
Informacja prasowa: tołpa.®

Joanna Opozda ambasadorką marki tołpa.®

W tym roku tołpa.® po raz pierwszy w swojej historii wybrała twarz marki. Nie bez powodu zostałą nią Joanna Opozda, polska aktorka i osobowość telewizyjna, która w swojej pielęgnacji stawia przede wszystkim na zdrową, zadbaną i piękną skórę.

Share
Joanna Opozda ambasadorką marki tołpa.®
Joanna Opozda ambasadorką marki tołpa.® Źródło: Materiały prasowe
d2rl5sy

Autentycznie transparentna marka

Sekret marki tołpa.® to czyste, proste składy, które zawierają tylko to, co niezbędne dla zdrowej i pięknej skóry. Formuły kosmetyków są transparentne, większość składników jest pochodzenia naturalnego oraz zawierają torf tołpa.® - multiroślinny, antyoksydacyjny składnik opatentowanych przez markę. Produkty są wegańskie, a ich opakowania zostały stworzone w trosce o naszą Planetę – pochodzą z recyklingu i nadają się do ponownego użycia. Bo marka wierzy, że dobre kosmetyki niczego nie udają, nie muszą.

tołpa. authentic. prosty skład. naturalnie piękna skóra [15s]

Poznajcie ambasadorkę marki tołpa.® – Asię Opozdę

Po raz pierwszy w historii tołpy.® marka zaangażowała do współpracy ambasadorkę, która stała się twarzą kampanii tołpa.® authentic. Linia tołpa.® authentic to przełomowy koncept marki zbudowany na dewizie: mniej znaczy więcej. Składy kosmetyków zawierają pojedyncze, czyste molekuły i minimalną ilość starannie wyselekcjonowanych składników, aby dostarczać skórze dokładnie to, czego najbardziej potrzebuje.

d2rl5sy

Wybór marki nie bez powodu padł na Joannę Opozdę - polską aktorkę, modelkę i osobowość telewizyjną, która wystąpiła w spocie reklamującym nowości marki. Asia od lat zaznacza, że przy wyborze kosmetyków stara się zwracać uwagę nie tylko na składy i formuły, ale także na to, jaki wpływ na środowisko wywierają wybierane przez nią marki oraz czy kosmetyki są testowane na zwierzętach.

Joanna Opozda ambasadorką marki tołpa.® Materiały prasowe
Joanna Opozda ambasadorką marki tołpa.® Źródło: Materiały prasowe

"Asia od początku wydawała się nam idealną ambasadorką dla tołpy.® oraz całej linii tołpa.® authentic. Nie tylko dlatego, że wartości, którymi kieruje się przy wyborze kosmetyków do codziennej pielęgnacji są nam bardzo bliskie, ale także dlatego, że jest autentyczna, niczego nie udaje i nie boi się wyrażać głośno swojego zdania. tołpa.® to marka, która stawia na autentyczność, taka też jest nasza ambasadorka i wierzymy, że udało nam się stworzyć duet idealny." – mówi Carolina Stefaniak Senior Brand Manager

tołpa.® - marka stworzona z myślą o kobietach i mężczyznach, którzy wiedzą, że dobry wygląd to kwestia zdrowia i świadomości. To co wyróżnia markę pośród innych to niezwykły składnik: torf tołpa.®, którego formuła została opatentowana w latach 90. Ma on właściwości antyoksydacyjne, regenerujące i nawilżające, a także reguluje procesy metaboliczne skóry i wzmacnia jej odporność. Portfolio marki tołpa® składa się zarówno z dermokosmetyków, jak i kosmetyków roślinnych. tołpa.® jest marką, która oferuje skuteczne i bezpieczne rozwiązania kosmetyczne w oparciu o wiedzę o bogactwie natury, jej składnikach i zachodzących w niej procesach, łącząc ją z laboratoryjnym doświadczeniem oraz technologią.

Informacja prasowa: tołpa.®
d2rl5sy

Podziel się opinią

Share
d2rl5sy
d2rl5sy