Trwa ładowanie...
Informacja prasowa: Subway

Joga z Subway na dachu z widokiem na centrum Warszawy.

Inauguracja wprowadzenia nowych dań do oferty Subway® odbyła się 6 lipca 2022 roku. Subway® Signature Wrap i Sałatka z podwójnym tuńczykiem to lekkie propozycje, które są już dostępne w restauracjach na terenie całej Polski. Na specjalnie przygotowane zajęcia jogi, na Dachu Towarzyskim w samym centrum Warszawy, przybyli przedstawiciele mediów i influencerzy. Zajęcia odbyły się o poranku i pięknym zachodzie słońca w miejskiej, warszawskiej scenerii.

Share
Joga z Subway Joga z Subway Źródło: materiały partnera
d1tfson

Co wspólnego ma Subway® z jogą? Joga to staroindyjski system filozofii dążący do integracji umysłu, ciała i ducha, a co za tym idzie osiągnięcia równowagi w życiu. Nowe propozycje od Subway® dedykowane są nie tylko młodym albo zapracowanym osobom, ale też tym, którzy starają się zachować równowagę w odżywianiu nie popadając w żywieniowe skrajności. Tym, którzy nie mają czasu by przygotowywać obiad w domu a jedzenie wysokotłuszczowych i wysokowęglowodanowych posiłków nie wpisuje się w ich dbałość o równowagę w codziennej diecie. Balans w żywieniu jest równie ważny co nasza wewnętrzna harmonia. Śmiało zatem można postawić na jednej szali: harmonię wewnętrzną i zrównoważoną formę odżywiania. Subway® dzięki rozszerzonej ofercie pozwala na zachowanie lekkości wszystkim jedzącym posiłki "na mieście".

 materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Po zajęciach jogi prowadzonych przez Monikę Maciejewską, doświadczoną instruktorkę jogi i dyplomowanego dietetyka, wszyscy goście mogli spróbować nowości od Subway®.

d1tfson

"Zawsze mówię moim podopiecznym by nie popadali ze skrajności w skrajność w swoim żywieniu. Równowaga i balans są bardzo istotne, aby zachować odpowiednią formę, a nawet schudnąć. Jedzenie w ciągu dnia nie może kończyć się na samej sałacie i warzywach. Białko jest bardzo ważne w naszej diecie ze względu na funkcje budulcowe, transportujące i wiele innych. Jego niedobór może kończyć się katastrofą. Te propozycje Subway® są bardzo interesujące nawet z mojej perspektywy." mówi Anna Michowska health coach i trener mentalny

Informacja prasowa: Subway
d1tfson
d1tfson
d1tfson