Trwa ładowanie...
Artykuł sponsorowany
26-06-2017 19:48

Klaudia Kucharska została najpiękniejszą nastolatką Polski

Klaudia Kucharska ma zaledwie 15 lat, 180 cm wzrostu i pochodzi z Bielska-Białej. Od soboty nosi koronę najpiękniejszej nastolatki w Polsce.

Share
Klaudia Kucharska została najpiękniejszą nastolatką PolskiŹródło: Materiały prasowe, fot: Dorota Tyszka
d2ye71v

W Kozienicach odbyła się gala finałowa wyborów Miss Polski Nastolatek 2017 z udziałem 22 kandydatek wybranych z blisko 20 konkursów regionalnych, jakie odbyły się w pierwszej połowie roku. Koronę mogła zdobyć tylko jedna.

Wypełniony po brzegi kozienicki amfiteatr stał się na kilka godzin polską stolicą piękna. Kandydatki zaprezentowały się przed zgromadzoną publicznością w strojach znanych marek, jak i wschodzących projektantów: Joanna Muzyk Atelier przygotowała suknie finałowe, Self Collection stroje kąpielowe, a Cardio Bunny – sportowe. Nastolatki zaprezentowały się również w sukienkach koktajlowych od Flawdress, oraz w strojach od Szachownicy.

Magii wieczoru dodały trzy artystyczne występy. Znanej polskiej wokalistki, córki Ewy Kasprzyk, Carmell, brytyjskiego wokalisty Tony T, oraz wyjątkowy występ Julii Georges, jednej z kandydatek do korony Miss Polski Nastolatek 2017, który sprawił, że wszystkim zakręciła się łza w oku, lub przeszły dreszcze.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe, fot: Dorota Tyszka

Jednak wszyscy czekali na ostateczny werdykt jurorów, wśród których zasiadły dwie koronowane głowy: Paulina Maziarz Miss Polski 2016, oraz żegnająca się z koroną ubiegłoroczna Miss Polski Nastolatek, Patrycja Pabis.

d2ye71v

W finałowym momencie gali prowadzący Kamil Baleja ogłosił, że tytuł Miss Polski Nastolatek 2017 zdobyła Klaudia Kucharska z Beskidów. W nagrodę otrzymała wycieczkę do Hiszpanii od Fun Clubu i rower od Hello Bikes. Klaudia zdobyła również tytuł Miss Polski Nastolatek Naszego Miasta.

Drugie miejsce zajęła Patrycja Rzepka (dotychczasowa Miss Nastolatek Lubelszczyzny), trzecie - Roksana Dudkiewicz (Miss Nastolatek Ziemi Łódzkiej), czwarte – Sandra Piekarska (1 Wicemiss Nastolatek Śląska), a piąte – Natalia Laszewska (1 Wicemiss Nastolatek Podlasia). Wszystkie Wicemiss otrzymały rower od firmy Hello Bikes.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe, fot: Dorota Tyszka

Podczas wieczoru przyznano również tytuł Miss Nastolatek Sportu. Została nią Wiktoria Kropiwnicka (Miss Nastolatek Ziemi Pomorskiej), która otrzymała słuchawki bezprzewodowe, natomiast Miss Internetu została Kinga Kozioł (Miss Nastolatek Podkarpacia, nagrodą był awans do top 10).

Choreografią finałowych prezentacji zajęła się Anna Bubnowska, a koncert wyreżyserował Szymon Łosiewicz.

Gratulujemy zwyciężczyniom!

d2ye71v
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ye71v
d2ye71v