Trwa ładowanie...
d2epf4g
Ludzie

Kobiety udające orgazmy bardziej skłonne do zdrady

Kobiety, które oszukują w łóżku, wykazują większe tendencje do zdrady. Im częściej udają orgazm, tym większe prawdopodobieństwo skoku w bok. Tak twierdzą naukowcy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kobiety udające orgazmy bardziej skłonne do zdrady
(Fotolia)
d2epf4g

Z badań naukowych wynika, że im częściej kobieta udaje orgazm podczas seksu, tym większe prawdopodobieństwo, że zdradzi swojego partnera w przyszłości. Być może niedalekiej. Pewności mieć nie można, ale według badaczy skok w bok może się przydarzyć. Co ciekawe nie zauważono żadnego związku między kobietą, która nie przeżywa często orgazmów, a jej hipotetyczną chęcią do zdrady.

Jak przeprowadzono badania? Naukowcy Uniwersytetu Missouri zaprosili 138 kobiet i 121 mężczyzn, którzy deklarowali, że są w stałych związkach. W ankiecie odpowiadali na pytania dotyczące orgazmów - ich częstotliwości i intensywności. Studenci mieli wypowiedzieć się na temat tego, co przeżywają ich partnerki. Oczywiście z ich punktu widzenia. Czy ich zdaniem osiągają pełną satysfakcję ze stosunku. Potem musieli przyznać się, czy zdradzali lub czy ewentualnie planują sok w bok.

d2epf4g

Co się okazało? Z wypowiedzi przebadanych autorzy badań wysnuli jeden pewny wniosek - jeśli partnerka jest na tyle nieszczera, żeby oszukiwać, że szczytuje, prawdopodobnie nie będzie miała hamulców przed skokiem w bok z mężczyzną, który zapewni jej przyjemność.

To z resztą nie pierwsze badanie, które to potwierdza taką ewentualność. Brytyjscy naukowcy także przyjrzeli się tym zależnościom.

– Im częściej kobiety udawały orgazm, tym częściej zdradzały w przeszłości. Te same panie nie wykluczają także kolejnych skoków w bok – mówił dr Justin Lehmiller, psycholog z Uniwersytetu w Harvardzie.

Statystyki w tej kwestii nie wyglądają dobrze. Panów, którzy mogą mieć przyprawione rogi, jest sporo. Aż 68 proc. kobiet przyznało się, że zdarza im się udawać orgazm podczas seksu. Średnio, robią to podczas 18 proc. stosunków, a co szósta z przepytanych kobiet, przyznała się, do co najmniej jednej zdrady swojego partnera.

Na pytanie, dlaczego kobiety udają orgazm, większość z nich odpowiada tak samo - nie chcemy uradzić swoich partnerów. – Reguła ta nie dotyczy mężczyzn. Ci o wiele rzadziej udają orgazm. Według badań, robi to tylko 28 proc. z nich.

d2epf4g

Podziel się opinią

Share

d2epf4g

d2epf4g