Trwa ładowanie...
dfgsmqq
Moda

Kourtney Kardashian z własną aplikacją mobilną

„Kourtney” to najnowszy projekt jednej z sióstr Kardashian. Lifestylowa aplikacja wprowadza użytkowników w świat Kourtney Kardashian jeszcze głębiej niż dotychczas.
Share
Kourtney Kardashian z własną aplikacją mobilną
Źródło: ONS.pl
dfgsmqq

Nikt nie powiedział, że nadążanie za rodziną Kardashian należy do prostych zajęć. Dopiero co, Kim wraz ze swoim mężem Kanye Westem ogłosili narodziny syna, a już Kourtney Kardashian wypuszcza na rynek swe kolejne dziecko – nową stronę internetową bezpośrednio powiązaną z aplikacją mobilną.

„Jestem naprawdę podekscytowana, że udało mi się stworzyć platformę, która pozwala mi na ekspresję siebie w taki sposób, jaki chcę. To będzie przestrzeń, gdzie mam zamiar dzielić się swoimi pasjami i małymi, codziennymi odkryciami” – opowiada o swoim pomyśle Kourtney.

Aplikację możemy odnaleźć pod nazwą „Kourtney”. Jak czytamy w opisie, jest ona swego rodzaju portalem, który przybliży świat Kourtney Kardashian jeszcze bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Ekskluzywny kontent tworzą materiały zza kulis sesji, ulubione przepisy dla całej rodziny, wskazówki jak żyć zdrowo, poradniki zakupowe i znacznie więcej. Dodatkowo wszyscy, którzy pobiorą aplikację, uzyskają dostęp do materiałów na żywo i interaktywnych treści. Ciekawym i dość innowacyjnym rozwiązaniem jest to, że użytkownicy dostaną wszystkie wpisy z danego tygodnia w jednym momencie, które będą mogli sobie aplikować w zależności od wolnego czasu.

(fot. ONS.pl)

Przy tworzeniu aplikacji Kourtney nie obyła się bez wsparcia siostry Kim, która doskonale radzi sobie w showbiznesie. Jak mówi – „Kim dała mi kilka cennych wskazówek. Ona znacznie lepiej rozumie, co może zainteresować odbiorcę i co użytkownik chciałby wiedzieć na temat tego, jak żyję”. I tak wśród treści nie mogło zabraknąć materiału o tym, jak uzyskać seksowny wygląd w stylu sióstr Kardashian i jak wrócić do formy, będąc jeszcze w ciąży. „Nie mogłam czekać do urodzenia dziecka, by odzyskać swoje ciało i móc znowu nosić seksowne stroje” – podkreśla twórczyni aplikacji

Rodzina Kardashianów z powodzeniem wykorzystuje biznesowy potencjał w budowie swego imperium i niemal każdy pomysł zamienia w sukces. „To cudowna zabawa, być po prostu sobą” – podsumowuje Kourtney Kardashian.

POLECAMY:

* Kim Kardashian w odważnej kreacji*

* Szukam męża dla córki*

dfgsmqq

Podziel się opinią

Share
dfgsmqq
dfgsmqq