Blisko ludziKrzysztof Bosak świętuje rocznicę ślubu. Ma radę dla samotnych osób

Krzysztof Bosak świętuje rocznicę ślubu. Ma radę dla samotnych osób

Krzysztof Bosak i Karina Bosak świętują pierwszą rocznicę ślubu.
Krzysztof Bosak i Karina Bosak świętują pierwszą rocznicę ślubu.
Źródło zdjęć: © East News
oprac. JKY
09.02.2021 10:36

Krzysztof Bosak przez wiele lat był kawalerem i z tego powodu krążyło mnóstwo plotek. Ostatecznie polityk zamknął usta plotkarzom, gdy u jego boku zaczęła pojawiać się prawniczka Karina. Właśnie teraz Bosak razem z ukochaną świętują pierwszą rocznicę ślubu.

Polityk Konfederacji przez dłuższy czas nie zmieniał swojego stanu cywilnego. Dlatego też dla wielu osób informacja o ślubie Bosaka z młodą prawniczką była prawdziwym szokiem. Uroczyste wydarzenie miało miejsce w lutym ubiegłego roku. Niedawno polityk pochwalił się w sieci pięknym zdjęciem ze swoją rodziną i wspomniał o pierwszej rocznicy ślubu.

Rodzinne szczęście Bosaka

Niektórzy obserwatorzy życia politycznego twierdzili, że ślub Krzysztofa Bosaka został specjalnie zaplanowany na luty, aby polityk późniejszy czas przeznaczył na rozwijanie ówczesnej kampanii prezydenckiej. Niedługo później, już po przegranej walce o fotel prezydencki, Bosak poinformował, że jego żona Karina jest w ciąży. W listopadzie 2020 roku na świat przyszedł syn pary Artur Maksymilian.

Po narodzinach pierwszego potomka Bosak bardzo chętnie wypowiedział się na temat opieki nad dzieckiem. Zapewnił przy okazji, że uczestniczy we wszystkim, co dotyczy dziecka i jest szczęśliwy, że jego żona w pełni poświęca się dziecku – choć Karina Bosak pracuje jako ekspert w Instytucie Ordo Iuris, obecnie przebywa na urlopie.

Z okazji pierwszej rocznicy ślubu, Bosak postanowił podzielić się z internautami rodzinną fotką. Na zdjęciu widać Karinę trzymającą dziecko, a polityk czule obejmuje swoją ukochaną. Dołączył do tego wpis, w którym wyjaśnił, jak bardzo jest szczęśliwy.

"Dziś pierwsza rocznica naszego ślubu. Bardzo szybko ten rok minął! Miłość Kariny i nasz mały Artur to dla mnie wielkie szczęście i wzmocnienie" - czytamy.

Na tym post polityka się nie kończy. Przy okazji wspomnień ślubnych, Bosak zwrócił się także bezpośrednio do osób samotnych, wciąż szukających drugiej połówki. "Jeśli szukacie ciągle swojej drugiej połowy, to nie traćcie nadziei. Czasami potrzeba lat, aby na siebie trafić. Życie rodzinne jest tego warte" - dodał na koniec.

Ślub pary był prywatną uroczystością, na którą zaproszeni zostali wyłącznie członkowie rodziny i najbliżsi przyjaciele. O wszystkim Bosak poinformował już po ceremonii, wrzucając ślubne zdjęcie.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (25)
Zobacz także