Trwa ładowanie...
Informacja prasowa: Triumph

Love Your Shape - zastrzyk pewności siebie

Komfort fizyczny, nie znaczy nic bez zapewnienia sobie wygody psychicznej i emocjonalnej. Dlatego, mimo że czujemy się dobrze w swoim ciele i w pełni je kochamy, każda z nas od czasu do czasu potrzebuje dodatkowego zastrzyku pewności siebie. Czasami wystarczy nowa czerwona szminka lub ulubiony zapach. Są jednak dni, gdy potrzebujemy po prostu wygodnej bielizny, dzięki której będziemy się czuły na tyle pewnie, by nosić wszystko na co mamy ochotę i kiedy mamy ochotę.

Share
LOVE YOUR SHAPE  LOVE YOUR SHAPE Źródło: materiały partnera
d2hugud

BIELIZNA MODELUJĄCA DLA NOWOCZESNEJ KOBIETY

Jest taki sekret, którym będziesz chciała się podzielić ze wszystkimi kobietami w Twoim życiu... Bielizna modelująca, która jest tak wygodna, że możesz ją nosić przez cały dzień.

Czy kiedykolwiek chciałaś wysmuklić uporczywe wałeczki lub założyć bieliznę, dzięki której Twoje ulubione ubrania będą na Tobie lepiej leżały? Funkcjonalny i inteligentny design kolekcji Triumph Shape Smart spełnia wszystkie te wymagania, a najwyższy poziom komfortu, który oferuje, oznacza, że możesz nosić ją w ciągu dnia, w biurze, aż po wieczorowe wyjścia. To rewolucja w dziedzinie bielizny modelującej!

Źródło: materiały partnera
LOVE YOUR SHAPE

KOMFORT NA CO DZIEŃ

Jesteśmy nowoczesnymi, aktywnymi kobietami, które mają długą listę "to do", dlatego jeśli decydujemy się na bieliznę modelującą, musi być ona komfortowa i nadążać za naszym stylem życia. Kolekcja Shape Smart pozwoli nam podkreślić to, co najbardziej lubimy w naszym ciele, abyśmy czuły się wolne i pewne siebie bez względu na to, co postanowimy założyć. Niezależnie od tego, czy jest to ołówkowa spódnica do pracy, czy sukienka podkreślająca figurę, bielizna Shape Smart ma podkreślić nasze naturalne piękno, a nie je zmieniać.

Źródło: Southwest Media GmbH, materiały partnera
LOVE YOUR SHAPE
Informacja prasowa: Triumph
d2hugud
d2hugud
d2hugud