Trwa ładowanie...
Informacja prasowa: Tiffi

Małgorzata Rozenek-Majdan x TIFFI

W sprzedaży dostępna jest już nowa kolekcja kurtek puchowych Tiffi zaprojektowana we współpracy z Małgorzatą Rozenek-Majdan. Zdecydowane kolory, odważne, wysmakowane detale i miejski styl - przyciągają uwagę stanowiąc ciekawe połączenie elegancji i casualu.

Share
Małgorzata Rozenek-Majdan x TIFFI
Małgorzata Rozenek-Majdan x TIFFI Źródło: Materiały prasowe
d2u3ush

"To kolejny rok naszej współpracy, tym razem skupiliśmy się na tym by zinterpretować styl marki i mój, dodając to, na co zwracali uwagę klienci. Stąd na przykład biała krótka forma jednej z kurtek, czy zmiana detali na czarne w mojej ulubionej czerwonej kurtce." - mówi Małgorzata-Rozenek Majdan.

W kolekcji znajdziemy 3 modele - czerwoną kurtkę z charakterystycznymi kontrastowymi taśmami oraz krótką klasyczną puchówkę dostępną w dwóch kolorach. Po raz pierwszy w sprzedaży pojawiła się również długa czarna kurtka, która z powodzeniem pełni rolę płaszcza. Podobnie jak w przypadku innych propozycji marki - kurtki cechuje wysoka jakość, trwałość, wyszukane materiały oraz przywiązanie do detalu. 

Źródło: Materiały prasowe
Małgorzata Rozenek-Majdan x TIFFI

Zaprojektowane są w taki sposób by odpowiadać na styl życia kobiety wybierającej markę Tiffi. 

d2u3ush

Sprawdzą się więc zarówno w czasie drogi do biura, wycieczki z dziećmi za miasto, jak i dłuższego spaceru po mieście. Wystarczy, że będziemy zależnie od potrzeb szybko zmieniać ich charakter modyfikując elegancką formę w tę bardziej casualową.

Kolejce sfotografował ceniony na całym świecie fotograf mody Marcin Tyszka, wybierając na miejsce realizacji sesji ten fragment Warszawy, gdzie historia styka się z jej najnowocześniejszym obrazem. Okolice ulicy Chmielnej, gdzie znajdziemy zarówno relikty socrealizmu, jak i skrajnie nowoczesne lustrzane biurowce. 

Za stylizację sesji odpowiadał Paweł Marczewski, włosy Sylwia Habdas a makijaż Beata Milczarek.

Wszystkie modele kurtek z nowej kolekcji są dostępne w sklepie internetowym marki Tiffi, pod adresem www.tiffi.com

Informacja prasowa: Tiffi
d2u3ush

Podziel się opinią

Share
d2u3ush
d2u3ush