WP
Margaret jedną z najlepiej ubranych polskich gwiazd!?

Margaret jedną z najlepiej ubranych polskich gwiazd!?

Basia Richard od ponad dziesięciu lat pracuje w Hollywood jako stylistka. Współpracowała z takimi gwiazdami jak Selena Gomez, Hillary Duff i Irina Shayk. Stylistka uważnie obserwuje styl ubierania największych światowych gwiazd - jej zdaniem najlepiej ubraną artystką jest Rihanna. Co sądzi o polskich celebrytkach?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
WP

Spośród polskich gwiazd Basia Richard za najlepiej ubrane uznaje Margaret, Kamillę Baar i Magdalenę Cielecką.
- Lubię Margaret, może dlatego, że ona jest bardziej hollywoodzka i lubi fajne połączenia. Czasami może jej to tak dobrze nie wychodzi, czasami to wychodzi rewelacyjnie, ale mi się podoba, że ona robi zupełnie coś innego niż cała reszta - mówi Basia Richard.
Stylistce podoba się również styl Magdaleny Cieleckiej. Jej zdaniem aktorka potrafi świetnie dobrać ubrania do swojej sylwetki.

Dodajmy, że Basia Richard pochodzi z Lublina, studiowała w Białymstoku. - Myślałam, że zostanę muzykiem. Potem za miłością, moim mężem wyjechałam do Kanady, a następnie przeniosłam się do Stanów Zjednoczonych. To, że zostałam stylistką, było przypadkowe. Wybrałam znajomemu strój na galę, a potem mnie zauważono - powiedziała w rozmowie z "Dzień Dobry TVN". Niedawno znalazła się w gronie najlepszych stylistów według magazynu „Vogue India”.

WP

Get the look

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP