Trwa ładowanie...
ycipk-4ezach

Mąż i żona przeżyli razem 67 lat. Umarli niemal w tym samym czasie

92-letnia Joan Nees oraz 94-letni Hugh Nees umarli we śnie w domu opieki w Nowej Zelandii. Małżeństwo spędziło razem 67 lat. "Rodzice pragnęli umrzeć w tym samym czasie. Nie wyobrażali sobie życia bez siebie - powiedziała ich córka, Joy, w wywiadzie dla Stuff.co.nz. Życzenie tej pary spełniło się.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mąż i żona przeżyli razem 67 lat. Umarli niemal w tym samym czasie
(123RF)
ycipk-4ezach

Joan i Hugh mieli poważane problemy ze zdrowiem. Joan przeszła niedawno udar, zaś Hugh walczył z chorobą nowotworową. Otoczeni opieką lekarską oraz najbliższymi członkami rodziny, do końca mówili o tym, że chcą umrzeć w tym samym czasie. Para poznała się w latach 40. XX wieku. Od tamtej pory rzadko kiedy rozstawała się na dłuższy czas.

We wtorek przy łóżku Hugh zebrała się rodzina, ponieważ jego stan gwałtownie się pogorszył. 94-latek umarł około godziny 10. rano. Zaledwie 2 godziny później odeszła jego ukochana Joan.

"To smutne, ale jednocześnie piękne pożegnanie - powiedział wkrótce po śmierci rodziców ich syn, Robert , dziennikarzowi "The New Zealand Herald". "Ostatnie tygodnie były dla nich pełne bólu, a teraz już nie cierpią".

ycipk-4ezach

Para osierociła pięcioro dzieci. Doczekała się czternaścioro wnucząt oraz czternaścioro prawnucząt. Pogrzeb Joan i Hugh odbędzie się w pierwszych dniach lipca.

(mtr), WP Kobieta

POLECAMY:
Nietypowy portret ślubny podbija sieć

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-4ezach

ycipk-4ezach
ycipk-4ezach