Trwa ładowanie...
Informacja prasowa: Biuro Miss Polski

Natalia Piguła będzie reprezentować Polskę w konkursie Miss Universe 2020!

Natalia Piguła będzie reprezentować Polskę w konkursie MISS UNIVERSE 2020! Jest doskonałym przykładem na to, że marzenia się spełniają! Wystarczy tylko dać im szansę. 28-letnia łodzianka właśnie teraz kompletuje garderobę, by wyruszyć na najważniejszy konkurs na świecie - Miss Universe. Finałowa gala odbędzie się w Hard Rock Hotel & Casino w Hollywood na Florydzie już 16 maja. Jeszcze miesiąc temu nawet do głowy by jej nie przyszło, że stanie przed tak dużym wyzwaniem.

Share
Natalia Piguła
Natalia PigułaŹródło: Materiały prasowe, Fot: Fiorka
d3mkkv4

Natalia od najmłodszych lat śledziła konkurs Miss Universe i był on dla niej najlepszym konkursem piękności na świecie. Kiedy stojąc na scenie Miss Polski, usłyszała, że została 1 Wicemiss Polski 2019, wiedziała, że udział w konkursie Miss Universe pozostanie w sferze marzeń. Jednak pod koniec marca Natalia odebrała telefon z propozycją reprezentowania Polski właśnie w tym, wymarzonym konkursie!

Materiały prasowe
Natalia PigułaŹródło: Materiały prasowe, Fot: Fiorka

Niewiele osób wie, jak dużego wysiłku wymagają przygotowania do udziału w konkursie Miss Universe. Od finalistek oczekuje się nagrania wielu materiałów filmowych i przygotowania kilku sesji zdjęciowych prezentujących finalistkę i jej kraj. Zwykle dziewczyny przygotowują się do konkursu co najmniej przez pół roku. „Pigułka”, jak nazywają ją przyjaciele, ma na to MIESIĄC. Najtrudniejszym zadaniem dla Natalii było nagranie 10 filmów na ściśle określone tematy. Zrobiła to w 2 tygodnie! Niemal każdego dnia bierze udział w sesjach zdjęciowych i przymiarkach najważniejszych strojów. Suknię finałową zaprojektowała dla niej Viola Piekut. Strój narodowy, który ma symbolizować Polskę, powstaje pod okiem Agnieszki Lechańskiej, w pracowni Mona Lissa. Poza tym Natalia kompletuje garderobę, biżuterię i szlifuje język angielski. Na szczęście nie musi zbyt intensywnie trenować, bo jest w doskonałej formie. Ruch sceniczny to także dla niej nic trudnego.

Materiały prasowe
Natalia PigułaŹródło: Materiały prasowe, Fot: Fiorka

Natalia jest laureatką wielu konkursów piękności. Gdy miała 15 lat wygrała konkurs Elite Model Look, który stał się dla Natalii przepustką do świata mody. W 2012 została finalistką Miss Polonia i reprezentowała Polskę w konkursie Miss Intercontinental 2013, gdzie zakwalifikowała się do Top 15. Choroba przeszkodziła Natalii w spełnianiu dalszych marzeń. Przytyła ponad 12 kilogramów. Udało jej się jednak wrócić do formy, by w 2019 roku zdobyć tytuł Miss Ziemi Łódzkiej i w tym samym roku zostać Wicemiss Polski. Tuż przed pandemią Covid-19 jako reprezentantka Polski poleciała do Kolumbii, skąd wróciła z koroną Wicemiss Reinado del Cafe.

W życiu prywatnym Natalia prowadzi własną firmę kuriersko - transportową. Ukończyła budownictwo na Politechnice Łódzkiej. Jest zodiakalną Rybą. Uwielbia czynny wypoczynek i zimą jeździ na desce, a latem przesiada się na rolki. Pasjonują ją szybkie auta i do porannej kawy przegląda prasę motoryzacyjną.

Informacja prasowa: Biuro Miss Polski
d3mkkv4

Podziel się opinią

Share
d3mkkv4
d3mkkv4