Trwa ładowanie...
Artykuł sponsorowany

Nauka angielskiego online – jak wybrać dobrą szkołę?

Wielu rodziców rozumie, dlaczego nauka angielskiego online dla dzieci jest wyjściem najbardziej efektywnym i dającym szerokie możliwości, które przekładają się na naszą wygodę oraz zadowolenie dziecka. Dla tych, którzy są jeszcze nieprzekonani – przygotowaliśmy ten tekst, aby pokazać im zalety, a przede wszystkim podpowiedzieć, w jaki sposób wybrać dobrą szkołę.

Share
 Źródło: materiały partnera
d2zkglm

Tak, jak w przypadku szkół stacjonarnych, korepetytorów czy tradycyjnych szkół językowych, także w świecie online łatwo natknąć się na oferty, które z rzeczywistością nie mają zbyt wiele wspólnego. Na szczęście jest kilka rzeczy, na które warto zwrócić uwagę. Dzięki temu nauka angielskiego online może przebiegać przyjemnie – a co najważniejsze, także efektywnie. 

Dlaczego warto postawić na naukę angielskiego online? 

Czy wiesz, że od lat regularnie obserwuje się trend wzrostu znaczenia tego, co online? Ostatnie miesiące tylko wzmocniły i przyspieszyły to zjawisko. Nauka angielskiego online to jeden z tych obszarów, który w ostatnich latach mocno rozkwitł. Nic dziwnego – nauczanie online ma sens. 

Najważniejszą zaletą jest wygoda i komfort dla uczniów oraz ich rodziców. Nauczanie online sprawia, że nie musimy tracić czasu na dojazdy. Z pewnością pamiętasz, jak to było, gdy trzeba było układać harmonogram z wyprzedzeniem, aby ustalić dokładnie kto, kiedy, na którą i na jakie zajęcia się udaje. O ile przy jednym dziecku nie musi być to problem, to już trójkę (nie wspominając o większej gromadce!) z pewnością trudno byłoby z łatwością zorganizować. 

d2zkglm

Nauka angielskiego online to także oszczędności. Nie musisz w końcu wydawać pieniędzy na benzynę czy parking. Co więcej – tradycyjne szkoły językowe zazwyczaj miały sztywno ustalony grafik, więc w razie choroby czy wyjazdu, zajęcia przepadały. A wraz z nimi – także pieniądze. 

 materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Sprawdź te punkty, zanim zapiszesz dziecko do szkoły angielskiego online 

Poniżej przedstawimy kilka punktów, które pokazują, na co warto zwrócić uwagę, wybierając konkretną szkołę angielskiego. Przejrzyj je i sprawdź, czy placówka, którą rozważasz spełnia te warunki. 

 

  • Czy w szkole uczą profesjonalni nauczyciele? To bardzo istotne, szczególnie jeśli na lekcje mają uczęszczać dzieci. Sprawdź, czy nauka angielskiego online prowadzona jest przez osoby z certyfikatami. Pamiętaj, że zawsze najlepiej jest wybrać native speakera – taka osoba gwarantuje wysoką jakość zajęć, naturalny akcent oraz nastawienie na konwersacje. 
  • Czy możesz zapisać się na darmową lekcję próbną? To rewelacyjna sprawa. Takie lekcje oferuje, chociażby Novakid – w której uczą się dzieci w wieku od 4 do 12 lat. Zajęcia próbne, które nic nie kosztują to pewność, że będzie możliwe sprawdzenie metody, atmosfery oraz samego nauczyciela. 
  • Czy lekcje odbywają się jeden na jeden? Jeśli szukasz dla swojego dziecka dodatkowych lekcji angielskiego, to najlepszym wyjściem będą właśnie zajęcia w parach – tylko uczeń i nauczyciel. Zapewni to komfortową sytuację, gdzie nauka odbywać będzie się bez stresu. Co więcej – nauczyciel poświęci dziecku 100% uwagi, skupiając się na kwestiach kłopotliwych dla Twojego dziecka, a nie innych członków grupy. 
  • Czy masz swobodę ustalania terminu i godzin lekcji? Pamiętaj, co napisaliśmy wyżej – tradycyjne szkoły stawiały (co zrozumiałe) na sztywny grafik. Nauka angielskiego online ma tę zaletę, że można swobodnie wybrać termin i godzinę lekcji. 

 

Zanim zapiszesz dziecko do szkoły, koniecznie sprawdź, czy ich oferta w pełni Ci odpowiada, a jeśli to możliwe – zapisz się na darmową lekcję próbną. 

Artykuł sponsorowany
d2zkglm
d2zkglm
d2zkglm