Trwa ładowanie...
d3f2jfm

Penelope Cruz urodziła drugie dziecko

Penelope Cruz oraz Javier Bardem doczekali się drugiego dziecka. Dziewczynka, której imię nie jest jeszcze znane, przyszła na świat w poniedziałek - tego samego dnia, w którym świat przywitał potomka księcia Williama i księżnej Kate.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Penelope Cruz urodziła drugie dziecko
(newspix.pl)
d3f2jfm

Penelope Cruz oraz Javier Bardem doczekali się drugiego dziecka. Dziewczynka, której imię nie jest jeszcze znane, przyszła na świat w poniedziałek 22 lipca - tego samego dnia, w którym świat przywitał potomka księcia Williama i księżnej Kate.

39-letnia aktorka ma już ze swoim mężem dwuletniego syna, Leonarda. Do ostatniego dnia przed porodem Cruz wiodła normalne, aktywne życie. Jeszcze w niedzielę para urządziła sobie wieczorny wypad na koncert, a potem zjadła kolację w towarzystwie rodziny oraz Seana Penna.

Nie są znane żadne szczegóły na temat dziecka, Penelope potwierdziła jedynie magazynowi "Hello", iż już jest po porodzie. Hiszpańska gwiazda bardzo ceni sobie prywatność i za wszelką cenę stara się zapewnić swojej rodzinie anonimowe życie z dala od fleszy aparatów fotograficznych. - Fakt, iż wybrałam z mężem taki, a nie inny zawód, nie znaczy, że ktokolwiek może się wtrącać w nasze sprawy - powiedziała w jednym z wywiadów.

Cruz i Bardem są małżeństwem od 2010 roku, pobrali się na Bahamach.

(mtr/kg), kobieta.wp.pl

POLECAMY:

* Penelope Cruz- tak wyglądała tuż przed porodem*

* Duma i radość z narodzin syna Williama i Kate*

* Kontrowersyjny wywiad ciotki księcia Williama*

d3f2jfm

Podziel się opinią

Share

d3f2jfm

d3f2jfm