Trwa ładowanie...
Artykuł sponsorowany

Perfumy damskie polecane w 2020 roku. Najlepsze zapachy dla kobiet

Zarówno kobiety jak i mężczyźni, korzystają na co dzień z perfum. Nadają one bowiem naszemu ciału oraz ubraniu piękny zapach, często orzeźwiający. Oczywiście w tym zakresie sporo zależy od rodzaju perfum, który wybierzemy, od naszych indywidualnych preferencji czy też pory roku, do której również często dopasowujemy perfumy. Latem najczęściej stawiamy na perfumy lekkie, cytrusowe, natomiast zimą na nieco cięższe wonie. Trzeba jednak przyznać, że kobiety zdecydowanie bardziej zwracają uwagę na tę kwestię i zazwyczaj nie poprzestają na posiadaniu dwóch flakoników perfum w swoim domu. Kupują różnorodne perfumy, dostosowują je do okazji i poszukują produktów, które są także gwarantem długo utrzymującego się zapachu.

Share
Perfumy damskie polecane w 2020 roku. Najlepsze zapachy dla kobiet
Źródło: materiały partnera
d1ma87t

Perfumy roku 2020 - na co warto się zdecydować?

Oczywiście rynek jest wypełniony różnorodnymi perfumami damskimi. Mimo to jednak każdego roku pojawiają się zupełnie nowe zapachy, edycje limitowane, nowe firmy starają się również prezentować swoje produkty. Dlatego też powstają rankingi, ukazujące jakie zapachy w danym roku cieszą się największą popularnością, które z nich są polecane itp. Na podstawie tego typu rankingów łatwiej jest znaleźć jakiś interesujący zapach dla siebie i oczywiście nie ma reguły, iż musi być on bardzo kosztowny.

Polecane perfumy damskie to zazwyczaj topowe marki. Ranking w roku 2020 otwiera zapach kultowy - Chanel Coco Mademoiselle. Kolejnym zapachem w zestawieniu jest natomiast Yves Saint Laurent Libre, a następnym Thierry Mugler Angel. Kolejno w rankingu są: Christian Dior J'adore, Lancome La Vie Est Belle, Tom Ford Black Orchid, Gucci Bloom, Calvin Klein Euphoria, Giorgio Armani Si, Chloe Eau de Parfum, Yves Saint Laurent Black Opium, Chanel Chance Eau de Parfum.

Oczywiście ranking ten obejmuje przede wszystkim kultowe zapachy, które zyskały zwolenniczki wśród wielu kobiet i cechują się długą trwałością.

d1ma87t

Jak odpowiednio dopasowywać perfumy do okazji?

Ranking perfum damskich jest rankingiem umownym i ile na świecie kobiet, tyle opinii w tej kwestii. Warto szukać również swoich własnych zapachów, które w naszym mniemaniu najlepiej będą pasowały do nas i do naszej osobowości. To w jaki sposób korzystamy z perfum i jak je dobieramy do pewnych okazji, jest istotną kwestią, na którą zdecydowanie powinniśmy zwracać uwagę.

Lato to dość wymagająca pora roku. Upały sprawiają, że często nadużywamy perfum. Tymczasem w trakcie tej pory roku warto nieco ograniczyć ich używanie, spryskując swoje ciało w mniejszym stopniu. Gdy jest bowiem ciepło, czasem zapachy stają się bardziej intensywne i mogą być nie do zniesienia dla otoczenia. Poza tym warto stawiać wówczas na lekkie zapachy kwiatowe, orzeźwiające.

Zimą natomiast, czy też podczas jakiegoś spotkania biznesowego, lepiej sprawdzą się cięższe zapachy. Są one bardziej dominujące, ukazują naszą pozycję, charakteryzują się intensywnością. Najseksowniejsze perfumy damskie to zazwyczaj te, których zapach niemalże onieśmiela.

Czy warto kupować drogie perfumy?

Najtrwalsze perfumy damskie to zwykle drogie produkty. Czy zatem warto na nie aż tyle wydawać? Perfumy damskie w świetnych cenach można znaleźć na stronie urodyczas.pl. Gdy chcemy zakupić słodkie perfumy damskie ceny mogą oscylować nawet wokół kwot 200-300 złotych. To czasem cena jakiegoś dobrego ubrania, które posłuży przez lata. Jednak polecane perfumy przede wszystkim wyróżniają się niezwykłą trwałością oraz długo utrzymującym się zapachem. To właśnie z tego względu warto w nie inwestować, ponieważ jedno spryskanie ciała wystarczy, aby nasz zapach utrzymywał się cały dzień.

d1ma87t

Podziel się opinią

Share
d1ma87t
d1ma87t