Trwa ładowanie...
Informacja prasowa: MAYBELLINE New York

Poczuj klimat Nowego Jorku tu i teraz

Chcesz poczuć się jak na nowojorskim wiosennym spacerze, zanurzyć w kosmicznej strefie nowości kosmetycznych, a może skonsultować z make-up artist najnowsze trendy makijażowe? To wszystko jest możliwe dzięki wydarzeniu MAYBELLINE New York Stories w ART BOX EXPERIENCE w Fabryce Norblina. Tylko 12 i 13 maja ta immersyjna przestrzeń zabierze Cię w podróż do Nowego Jorku - w czasie rzeczywistym, czyli tu i teraz!

Share
 Źródło: materiały partnera
d2rwque

MAYBELLINE New York Stories to wydarzenie, jakiego jeszcze nie było… Inspirujące instalacje, cyfrowe filmy o Nowym Jorku wyświetlane na dziesiątkach zintegrowanych ekranów sprawią, że niemal dosłownie będzie można przenieść się do serca tętniącej życiem metropolii.

Nowy Jork to miasto, które nigdy nie śpi. Nieustannie wyznacza trendy, inspiruje do działania. To miejsce nieograniczonych możliwości, spełnionych marzeń i snów… Jego niepowtarzalny klimat, wielokulturowość i otwartość przyciągają niczym magnes. Tu każdy może być sobą, dumnie prezentować swoją indywidualność i dowolnie kreować swój wizerunek. Kto choć raz odwiedzi Nowy Jork, nigdy nie zapomni jego rytmu, kolorów, klimatu!

Dlatego 12 i 13 maja Maybelline New York zaprasza na jedyne w swoim rodzaju multisensoryczne widowisko, które powstało dzięki połączeniu nowoczesnej technologii, sztuki, muzyki i nowości makijażowych inspirowanych Nowym Jorkiem. Na miejscu nie zabraknie atrakcji i nowojorskich nagród!

d2rwque

DATA: 12-13 maja

MIEJSCE: Art Box Experience*, Fabryka Norblina (szukaj wejścia przy karuzeli i wjedź na 2 piętro)

ADRES: Żelazna 51/53, Warszawa

WSTĘP: WOLNY OD 14:00 DO 22:00

SPRAWDŹ WIĘCEJ INFORMACJI:

PARTNERZY WYDARZENIA:

*ART BOX EXPERIENCE jest wielofunkcyjną przestrzenią immersyjną, gdzie na styku sztuki, nauki, technologii cyfrowej i rozrywki powstają unikalne multisensoryczne widowiska – wystawy, spektakle, koncerty, a także zapadające w pamięć eventy. Na 800 m2, za pomocą kilkudziesięciu najnowocześniejszych projektorów i zintegrowanych ruchomych ekranów, ożywają zdigitalizowane w najwyższej z dostępnych rozdzielczości obrazy. Towarzyszy im płynąca sferycznie ścieżka dźwiękowa.

d2rwque

*FOOD TOWN to projekt zrealizowany z niezwykłym rozmachem. W pięciu postindustrialnych halach Fabryki Norblina, od rana do nocy przez siedem dni w tygodniu, działają tu 24 koncepty kuchni z całego świata i aż 5 barów - każdy z innym menu. Do tego sala live music, w której co wieczór serwowana jest porcja wybornej muzyki i wrażeń artystycznych. W Food Town jest aż 1000 miejsc siedzących dla gości, co czyni to miejsce największą tego typu przestrzenią w Warszawie, której unikatowość płynie z możliwości korzystania równocześnie z food hallu, barów oraz niezwykłych przestrzeni Fabryki Norblina - BioBazaru czy ekskluzywnego kina Kinogram. 

Informacja prasowa: MAYBELLINE New York
d2rwque
d2rwque
d2rwque