Trwa ładowanie...
Artykuł sponsorowany
upominki
Artykuł Sponsorowany
16-12-2022 15:27
Artykuł sponsorowany RTV EURO AGD

Pomysły na upominki dla bliskich - rodzeństwa, partnera, rodziców

Prezenty świąteczne nie muszą wiązać się ze stresem kupującego o ile zaplanujemy je wcześniej. Jeżeli interesują Cię ciekawe pomysły na upominki dla bliskich koniecznie przeczytaj poniższy artykuł.

 Źródło: materiały partnera
d3z0zew
d3z0zew
  1. Oryginalne prezenty zrobione własnoręcznie
  2. Wyjątkowy prezent dla osoby kochającej gotować
  3. Prezent świąteczny zawsze na topie
  4. Kosze zdrowia
  5. Dla każdego coś elektronicznego! 

Oryginalne prezenty zrobione własnoręcznie

Pomysły na upominki są bardzo pomocnymi wskazówkami w przedświątecznym okresie, kiedy chcemy znaleźć dla swoich bliskich to co najlepsze. A najbardziej ciekawe prezenty to takie, które zrobimy sami.

Mogą być to drobne upominki w formie dekoracji w świątecznym temacie lub bardziej wyszukane rzeczy, w które włożymy więcej kreatywności.

d3z0zew

Dużą popularnością cieszą się naturalne świeczki. Ich wykonanie wcale nie jest nie lada wyzwaniem. Gotowe komponenty możemy kupić w sklepach, a ich najważniejszy składnik, czyli aromat zapachowy, dobrać pod ulubiony zapach osoby, którą chcesz obdarować. W ten sposób spersonalizowany prezent będzie przyjemnością dla bliskiej osoby.

Możesz stworzyć je w najprostszej formie zalewając drewniany knot woskiem np. sojowym zmieszanym z aromatem lub dodatkowo udekorować, dzięki czemu powstanie elegancka i użyteczna ozdoba. Dostępne formy do świeczek, naturalne barwniki oraz zapachy sprawiają, że naprawdę jest w czym wybierać.

Wyjątkowy prezent dla osoby kochającej gotować

Jesteśmy przekonani, że każda kochająca gotować osoba ucieszy się z domowej książki kucharskiej. Najlepsza będzie taka, którą będzie mógł również uzupełniać o swoje ulubione przepisy.

W sieci możesz znaleźć gotowe książki do uzupełniania, ale również wykonać ją sam w formie segregatora z grubymi kartkami, na których będą zapisywane lub wklejane przepisy. Dodaj do niej sprawdzone przez Ciebie lub te pochodzące z rodzinnej tradycji, a resztę dopisze osoba obdarowana.

d3z0zew

W zależności od pomysłu karty mogą być całkowicie gładkie lub podzielone na miejsce, w którym umieścimy zdjęcie potrawy i sam tekst. Im bardziej kreatywne będą tym staną się ciekawsze i przyciągające wzrok.

To idealny prezent dla taty, partnerki, czy siostry. Żeby umilić swojej siostrze czas w kuchni podczas gotowania możesz podarować jej bezprzewodowe słuchawki, których zalety poznasz na stronie https://www.euro.com.pl/artykuly/wszystkie/artykul-prezent-dla-siostry.bhtml.

Prezent świąteczny zawsze na topie

Pośród prezentów dla dzieci cały czas wielką popularnością cieszy się szeroka oferta zabawek edukacyjnych oraz gier sensorycznych.

To doskonały pomysł dla najmłodszych, który nie tylko zapewni im dużo czasu na kreatywnej zabawie, ale również wsparcie dla rozwoju.

d3z0zew

Każda z zabawek dostosowana jest pod konkretny wiek dziecka tak żeby stymulować w nim zarówno zachowania jak i logiczne myślenie. Najlepsza jest nauka przez zabawę, ponieważ w naturalny sposób jest przyswajana. Dziecko w nienachalny sposób samo decyduje kiedy się zaangażować w aktywność.

Tego rodzaju zabawki nie nudzą się szybko przez ciekawe formy, bogatą kolorystykę oraz możliwości jakie dostarczają. Możesz zaangażować się do zabawy z dzieckiem przez co zabawa nabierze jeszcze większej wartości.

Kosze zdrowia

Zdrowe artykuły spożywcze są zawsze bardzo dobrą formą prezentu, ponieważ w ten sposób przyczyniamy się do wzmocnienia organizmu drugiej osoby.

Sam skompletuj paczkę uwzględniając ulubione smaki bliskiego. Mogą w niej znaleźć się naturalne smakołyki, przetwory bez konserwantów, które sam zrobiłeś lub kupiłeś od lokalnych sprzedawców, a także wszelkiego rodzaju domowe soki oraz miody. Jest to uniwersalny prezent, który zawsze znajdzie zastosowanie.

d3z0zew

Obecna moda na ekologiczne jedzenie i zwrócenie się ku pożywieniu robionemu lokalnie sprawia, że oferta jest naprawdę duża.

Do skomponowanych przez Ciebie koszy, które podarujesz bliskiej osobie, możesz dorzucać bony na określoną kwotę do zrealizowania na zakupy w swoim ulubionym sklepie. Twój mąż, który kocha elektroniczne gadżety na pewno doceni możliwość zakupów, którą da voucher, o którym jest mowa na stronie https://www.euro.com.pl/artykuly/wszystkie/artykul-prezent-dla-meza.bhtml.

Dla każdego coś elektronicznego!

Elektronika, która wesprze obdarowaną osobę? Dlaczego nie! Podarunki z tej branży przemysłowej potrafią sprawić, że nasze życie staje się dużo łatwiejsze.

Mogą to być ekspresy do kawy, które przyrządzą doskonały napój, elektroniczne pomoce kuchenne usprawniające przygotowania posiłków, a także gadżety, które zapewnią bezpieczeństwo jak dobry GPS lub wysokiej jakości latarka.

d3z0zew

Sklepy elektroniczne dbają żeby w ofertach były urządzenia oraz sprzęty, które możemy użyć w każdej sytuacji.

Pomysły na prezent dla brata, który lubi elektroniczne gadżety podpowie Ci strona https://www.euro.com.pl/artykuly/wszystkie/artykul-prezent-dla-brata.bhtml.

Jeżeli nie jesteś pewny co danej osobie przyda się aktualnie, możesz wybrać karty podarunkowe. Karta podarunkowa pozwala na dowolne dobranie prezentu w określonej kwocie. Tego rodzaju upominek podarujesz nie tylko na święta, ale także każdą okazję i na pewno będzie on trafionym zakupem.

Artykuł sponsorowany RTV EURO AGD
d3z0zew
d3z0zew