Trwa ładowanie...
Artykuł sponsorowany TrybEco

Rower elektryczny najlepszym prezentem na święta

Do świąt Bożego Narodzenia pozostało już niewiele czasu, a część osób nadal zastanawia się nad zakupem upominków dla swoich bliskich. Dobrym rozwiązaniem jest wybór prezentu praktycznego, który zarazem długo posłuży i przyniesie obdarowanemu wiele korzyści. W tej roli świetnie sprawdzi się rower elektryczny.

 Źródło: materiały partnera
d4n6tmc
d4n6tmc

Bez korków i smogu

Rowery od lat są popularną alternatywą dla innych środków transportu. Elektryczne natomiast - dzięki wspomaganiu pracy mięśni – staję się skutecznym remedium na korki w mieście oraz smog. Są więc nie tylko upominkiem, który pozwala zadbać o stan zdrowia i lepsze samopoczucie, ale ma także pozytywny wpływ na środowisko naturalne i klimat.

- Filozofią naszej marki jest, aby przemieszczać się przyjemnie, łatwo, czysto i bez mocniejszego zaangażowania się – mówi Tomasz Przygucki, właściciel łódzkiej firmy TrybEco, która produkuje rowery i hulajnogi elektryczne. - Polecamy rowery, który będą wygodne, będą promowały prostą postawę, nie obciążając nadgarstków ani pleców. Proponujemy takie urządzenia, które będą się wpisywał nasz strój, lifestyle, tak by wybierając się do miasta czy do pracy, nie trzeba było rozmyślać o tym, czy jesteśmy specjalnie ubrani.

Przyjemna jazda, która pomoże zadbać o zdrowie

Dla właściciela marki TrybEco ważne jest także, by wyposażenie roweru pozwalało na swobodną jazdę bez większego wysiłku, gdyż jazda ma po prostu sprawiać przyjemność.

d4n6tmc

To idealny prezent dla tych, którzy dbają o swoje zdrowie i samopoczucie, gdyż poruszanie się rowerem elektrycznym po drogach zdecydowanie im w tym pomoże. Gdy zajdzie taka potrzeba mogą bowiem korzystać ze wspomagania, co sprawia, że rowerem elektrycznym dotrą dalej niż tradycyjnym, a przy okazji spędzić więcej czasu na łonie natury.

 materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Prezent na wszystkie pory roku

Z krótszymi czy dłuższymi wycieczkami wcale nie trzeba czekać do wiosny. Pod tym względem wiele się zmienia, a w Polsce – tak jak w krajach zachodnich czy skandynawskich - pogoda powoli przestaje być problemem. Jest dostęp do odzieży termicznej, a dodatnie temperatury, mniejsza ilość opadów pozwalają na częstsze używanie rowerów również zimą. Tak też jest z rowerami elektrycznymi, można na nich jeździć cały rok, akumulatory i baterie są bowiem przystosowane do działania nawet przy kilkudziesięciostopniowym mrozie.

Dobra jakość w przystępnej cenie

Liczą się również argumenty ekonomiczne: by nie doszło do nadwyrężenia zawartości portfela klienta i to zarówno przy samym zakupie, jak i przy późniejszej eksploatacji. Pamiętać należy też, że im bardziej wysublimowane i droższe rozwiązania techniczne zostały zastosowane w rowerze, tym kosztowniejszy będzie następnie jego serwis.

d4n6tmc

- Naszą filozofią jest aby rower elektryczny kojarzony był z przystępną ceną – tłumaczy Tomasz Przygucki. - W naszym portfolio mamy modele, które kosztują od 1000 do 1500 euro, czyli od 4000 zł do 7000 zł.

Rower elektryczny może być wspólnym prezentem od całej rodziny czy grupy znajomych i przyjaciół, co przy okazji wybawi od konieczności poszukiwania wielu upominków.

Upominek na długie lata

Na dodatek jest to prezent, który obdarowanej osobie posłuży naprawdę długo. Standardowa żywotność akumulatora w takim pojeździe wynosi 900 cykli pełnego ładowania, co wystarcza na około 3 do 5 lat pełnej użyteczności. Jednak nawet po upływie tego okresu bateria nadal będzie działała, a użytkownicy będą mogli jednorazowo przejechać kilkadziesiąt kilometrów na rowerze elektrycznym, co dla zdecydowanej większości osób jest wynikiem w pełni wystarczającym. Gdy napęd w rowerze traktowany jest wspomaganie, to na jednym ładowaniu można przejechać od 80 do 100 kilometrów. W sytuacji, gdy klient korzysta tylko ze wspomagania, ten dystans spada o połowę.

Nie trzeba się także obawiać wysokich kosztów użytkowania roweru elektrycznego. Koszt jednego ładowania takiego pojazdy waha się bowiem od 30 do 40 groszy i to już z uwzględnieniem podwyżek cen energii elektrycznej. To kolejny argument przemawiający za tym, że rower elektryczny jest najlepszym prezentem na święta. Sprawdź ofertę na www.trybeco.com

Artykuł sponsorowany TrybEco
d4n6tmc
d4n6tmc