Trwa ładowanie...
d25hbwd

Rozkraczył się przed nią w autobusie. Nikt nie zwrócił mu uwagi

Podróże komunikacją miejską nie zawsze należą do przyjemnych. W godzinach szczytu – tłok, brak powietrza i ciągła przepychanka. "Pasażer usiadł tak, żeby wszyscy podziwiali jego krocze" – skarży się jedna z pasażerek.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Uciążliwy pasażer autobusu
Uciążliwy pasażer autobusu (zdjęcie Użytkownika dziejesie.wp.pl)
d25hbwd

Na skrzynkę #DziejeSie przyszedł list, w którym Kamila podzieliła się swoją wczorajszą podróżą do pracy. Zdecydowanie takiego poranka się nie spodziewała. Poranna kawa nie była jej potrzebna, bo zamiast tego pasażer autobusu podniósł jej ciśnienie. Mężczyzna ok. 20-letni usiadł naprzeciwko Kamili. "Całą swoją objętością, na półtora siedzenia. W szpagacie, tak, żeby wszyscy podziwiali jego krocze" – czytamy w formularzu, który przesłała nam przez #DziejeSie.

Zobacz także: Starsza kobieta ubliżała matce z dzieckiem. Tylko dlatego, że maluch płakał w autobusie

"No i w tym momencie całkowicie wyłączyło mi się zrozumienie dla osób otyłych. Może on jest chory, może fizjonomia mu nie pozwala inaczej usiąść, ale niech chociaż minimalizuje szkody, np. usiądzie od okna, odrobinę złoży nogi, cokolwiek" – dodaje.

Zobacz także: Anna Dziewit-Meller pokazała zdjęcie z pociągu. Wielu facetów robi to kobietom

d25hbwd

Kamila nie śmiała zwrócić uwagi mężczyźnie. Tłumaczy, że jest drobna, więc bała się, że pomyśli: "Czepia się otyłych". Natomiast dziwi ją, że autobus był pełny, a nikt nie zareagował. "I tak od centrum aż do ul. Popularnej pół miejsca przy oknie czekało puste przez terror objętościowy wprowadzony przez pana" – kwituje.

Manspreading to nic innego, jak zagarnianie dla siebie jak największej przestrzeni publicznej.Termin ten odnosi się do mężczyzn, którzy swoimi rozłożonymi nogami wkraczają w przestrzeń prywatną innych.

zdjęcie Użytkownika dziejesie.wp.pl
Podziel się

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d25hbwd

Podziel się opinią

Share

d25hbwd

d25hbwd